تاریخ خبر: ۱۰ مرد ۱۳۹۵
صرف ۱ میلیارد تومان برای تجهیز و اصلاح سایت کلرزنی آب الشتر

صرف ۱ میلیارد تومان برای تجهیز و اصلاح سایت کلرزنی آب الشتر

صرف ۱ میلیارد تومان برای تجهیز و اصلاح سایت کلرزنی آب الشتر

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان از صرف یک میلیارد تومان برای تجهیز و اصلاح سایت کلرزنی آب شهر الشتر خبر داد.  

 مصطفی خرم آبادی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سایت کلرزنی گازی شهر الشتر به دلیل استهلاک قادر به گندزدایی آب شرب این شهر نبود و نیاز به تجهیز و اصلاح مجدد داشت.

وی هزینه تجهیز و اصلاح مجدد سایت کلرزنی گازی شهر الشتر را یک میلیارد تومان برشمرد و افزود: برآورد اولیه برای اصلاح این سایت هشت میلیارد تومان بود که مطابق بررسی های کارشناسی میزان هزینه اصلاح این سایت را به حداقل رساندیم بطوریکه این سایت با صرف تنها یک میلیارد تومان وارد مدار شد.

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان گفت: در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل توانسته ایم با بهره گیری از تجربه کارشناسان شرکت آبفا هزینه های آن را به حداقل ممکن برسانیم.

خرم آبادی ارتقای مدیریت عرضه و تقاضا و فرهنگ عمومی مصرف را از اهداف شرکت آب و فاضلاب دانست و گفت: پیاده سازی الگوی بهینه آب شرب و بهداشتی در استان، بهره گیری از سیستم هوشمند مدیریت و بهره برداری از تاسیسات و شبکه توزیع، تنوع بخشی به سامانه های تولید و توزیع آب شرب و بهداشتی، توسعه سامانه های جمع آوری و تصفیه فاضلاب و … از اهداف شرکت آبفا لرستان است.

منبع: مهر

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

2106584 82123083-70815417 زنی که سایه اش را گم کرد 139405061024354325767414

یک دیدگاه