تاریخ خبر: ۲۴ آذر ۱۳۹۴
رئیس HSE شرکت ملی گاز ایران: استانداردهای فنی و ایمنی شرکت ملی گاز ایران با دنیا برابری می‌کند

رئیس HSE شرکت ملی گاز ایران: استانداردهای فنی و ایمنی شرکت ملی گاز ایران با دنیا برابری می‌کند

انتقاد یوسفی‌پورازفرماندارخرم‌آباد
رئیس HSE شرکت ملی گازایران گفت:‌ استانداردهای فنی وایمنی شرکت ملی گاز ایران با استانداردهای دنیا برابری می‌کند.
محمدرضا یوسفی‌پوردرمحل مانورافت فشار گازشهر خرم‌آباد با تأکید برجوش وخروش داشتن کارکنان شرکت گازلرستان اظهارداشت: علاوه براین موضوع، شرکت ملی گازباید درحوزه نرم‌افزاری، آموزشی و برگزاری چنین مانورهایی جهت کسب رضایت بیشتر مشترکین خود اقدامی مستمر را انجام دهد.
رئیس HSE شرکت ملی گاز ایران ادامه داد: امروز نهمین مانور افت فشار گاز درکشور برگزار شد، زیرا شرکت ملی گاز مجبور است که در هر شرایطی چابک باشد و تمام کوشش خود را در این راستا انجام دهد.
وی با اشاره به اینکه ۷۵ درصد از بحران‌های دنیا در ایران اتفاق می‌افتد، بیان کرد: در چنین شرایطی و رخ دادن چنین پدیده‌هایی درکشور، شرکت ملی گازمجبوراست که تلاش خود را روز به روز افزایش دهد.
این مسئول افزود: گازطبیعی به عنوان یک انرژی پاک در بیش از یک‌ هزار شهر کشور، ۱۸ هزار روستا، ۳۵ هزار کیلومتر خطوط انتقال، ۷۲ ایستگاه تقویت فشار و ۲۷۰ هزار کیلومتر شبکه‌های تأسیساتی را زیر پوشش خود قرار داده است.
یوسفی‌پور با بیان افتخارات شرکت ملی گازایران افزود: باکمی غفلت، کشوردچارخسارات جبران‌ناپذیری می‌شود زیرا شرکت ملی گاز با سیال مهم و ارزشمندی سر و کار دارد.
رئیس HSE شرکت ملی گاز ایران اضافه کرد: در رد کردن و عبور از بحران‌ها مانند افت فشار گاز، دیگر سازمان‌ها و دستگا‌های اجرایی و خدمت‌رسانی مانند شرکت توزیع برق باید در کنار شرکت ملی گاز اقدامات مؤثری را انجام دهد.
وی با انتقاد به فرمانداری خرم‌آباد تصریح کرد: فرماندار خرم‌آباد، تنها صبح و در آغاز مانور در جمع کارکنان شرکت گاز حضور داشتند، در حالی که ما انتظار داشتیم که لحظه به لحظه در کنار ما و شاهد اقدامات این شرکت باشد.
این مسئول آمادگی کارکنان رادرارائه خدمات شرکت گاز مهم دانست و تأکید کرد: بعداز قطع گاز، دستگاه‌های اجرایی اعم ازدیگر دستگاه‌ها بیمارستان‌ها، نانوایی‌ها و دستگاه‌های اجرایی باید انرژی دوم خود را تهیه کنند.
یوسفی‌پور، فرمانداران و دیگردستگاه‌های اجرایی راتکمیل‌کننده وبه نتیجه رساننده تلاش‌های شرکت گاز دانست وگفت: علمک‌های این شرکت تحت شعاع پایداری و استحکام ابنیه هستند، بنابراین مسئولان استانی باید نگاه ویژه‌ای به آیین‌نامه ۲۸۰۰ داشته باشند.
رئیس HSE شرکت ملی گاز ایران ادامه داد: شرکت ملی گاز افتخار می‌کند که در مناطق دوردست و صعب‌العبورکه دارای ارتفاعی حدود یک‌هزار متر هستند، خدمات خود را به هموطنان ارائه داده است و به نوعی یک رکورد در دنیا محسوب می‌شود.
وی با تأکید بر اینکه استانداردهای فنی و ایمنی شرکت ملی گاز ایران با استانداردهای دنیا برابری می‌کند، افزود: شرکت ملی گازمدعی است که الگوی بین‌المللی مناسبی برای رساندن گاز به نقاط صعب‌العبور است.
یوسفی‌پور خطاب به کارکنان شرکت گاز تصریح کرد: حفاری بالاترین ریسک را در فعالیت‌های پیمانکاری گاز دارد، به همین دلیل باید نظارت بر آنها نظم و ساماندهی بیشتری داشته باشد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image 8 (6) image بدری

یک دیدگاه