تاریخ خبر: ۱۱ مرد ۱۳۹۵
مشکلات شهرک صنعتی بروجرد رفع شود/لزوم ایجاد اشتغال پایدار

مشکلات شهرک صنعتی بروجرد رفع شود/لزوم ایجاد اشتغال پایدار

مشکلات شهرک صنعتی بروجرد رفع شود/لزوم ایجاد اشتغال پایدار

فرماندار بروجرد بر لزوم رفع مشکلات شهرک صنعتی بروجرد و ایجاد اشتغال پایدار در این شهرستان تاکید کرد.

 علی کورانی فر ظهر سه شنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که با حضور استاندار لرستان برگزار شد با اشاره به اینکه رفع مشکلات و بازکردن گره های اقتصادی در بروجرد از اهداف مهم دولت در بحث اقتصاد مقاومتی است، اظهار داشت: در حال حاضر باید توجه خاصی به شرکت ها و کارخانجات داشت چرا که رکود صنعت موجب پایین آمدن اشتغال پایدار و بیکاری می شود.

وی به مشکلات شهرک صنعتی در بروجرد اشاره کرد و بیان داشت: این شهرک با ۷٦ کارخانه، شرکت و کارگاه فعلا از چند لحاظ دچار مشکلات بوده که مهمترین موضوع این شهرک بدهی به بانک ها، نبود سرمایه در گردش و بدهی بالا در بحث حاملان انرژی است.

وی افزود: ایجاد دور برگردان در ورودی شهرک صنعتی بروجرد، افزایش قدرت برق در این محل امری ضروری بوده که باید به آن توجه و مشکلات این شهرک رفع شود.

فرماندار بروجرد گفت: طی جلساتی که با بروجردی های سرمایه گذار مقیم تهران داشته ایم این سرمایه گذاران قصد دارند که در بروجرد و لرستان به‌عنوان استان پایلوت اقتصاد مقاومتی سرمایه گذاری کرده تا از این طریق اشتغال پایدار ایجاد شود.

کورانی فر بر لزوم اشراف به مسائل ریز و درشت شهرستان بروجرد تاکید کرد و بیان داشت: با توجه به اینکه هدف دولت رفع گره های اقتصادی و رفاه مردم است لذا لرستان به عنوان استان محروم باید از نظر بیکاری، اشتغالزایی، رفع مشکلات کارخانجات و … بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: ما به عنوان خدمتگذاران و نماینده دولت وظیفه داریم تا از هر شرایطی که باعث ایجاد رفاه، اشتغالزایی، سرمایه در گردش و رفع  مشکلات جوانان می شود دریغ نکنیم.

منبع: مهر

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

139403191739414265460404 13950317000785_PhotoA 2108569 139410251202106136906624

یک دیدگاه