تاریخ خبر: ۳۰ آذر ۱۳۹۴

سید سعید شاهرخی: نتیجه انتخابات هرچه باشد موجب خیر و برکت برای نظام مقدس جمهوری خواهد بود

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان در جلسه مشترک ستاد انتخابات استان و ستاد برگزاری انتخابات شهرستان دلفان با بیان اهمیت حضورحداکثری مردم در عرصه سرنوشت ساز انتخابات گفت:حضور پرشور و حماسی مردم در انتخابات پیش رو بدون تردید منشاء خیر و برکت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.
به گزارش بامداد لرستان و به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، سید سعید شاهرخی با بیان اینکه دغدغه مجریان، تنها صحت و سلامت انتخابات است و سلایق سیاسی فرمانداران و اعضای ستادها هیچگونه دخالتی در فرآیند رای گیری نخواهد داشت،گفت:مجریان انتخابات افتخار امانت داری آرای مردم را دارند و این کسوت با ارزش را با هیچ چیز دیگری جایگزین نخواهند کرد.
رییس ستاد انتخابات استان با بیان اینکه سوابق و توانمندی های اعضای ستاد انتخابات در استان و شهرستانها موجب برگزاری باشکوه دو انتخابات پیش رو در استان خواهد شد،گفت:کلیه دستگاه های اجرایی لازم است تمامی مساعی خود را جهت کمک به ستاد در استان و شهرستانها داشته باشند و تلاش برای تحقق حماسه ای ماندگار در اسفند ماه سالجاری اولویت اول کلیه دلسوزان نظام شکوهمند انقلاب اسلامی است.
رییس ستاد انتخابات گفتگو وتبادل نظر روسای کمیته های استانی ومسئولین متناظر در شهرستانها را موجب برطرف نمودن خلاء های احتمالی دانست و گفت:بررسی های میدانی از فرمانداری ها که از ابتدای آذر ماه آغاز شده حاکی از آمادگی کامل کلیه عوامل اجرایی در اقصی نقاط استان جهت برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری میباشد.
در این جلسه محمد جعفر طولابی فرماندار شهرستان دلفان نیز با بیان آمادگی شهرستان دلفان برای برگزاری دو انتخابات پیش رو،گزارشی از تمهیدات و اقدامات ستاد انتخابات این شهرستان را ارائه کرد.
گفتنی است جمعیت شهرستان دلفان بر اساس سرشماری سال ۹۰ ، ۱۴۴ هزار نفر میباشد.این شهرستان دارای ۱۰ دهستان بوده و ۴۴۰ روستا در محدوده جغرافیایی این شهرستان است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

7 (2) image 139503221537097817902234 ساکی

یک دیدگاه