تاریخ خبر: ۱۲ مرد ۱۳۹۵

کارگروه تخصصی کارآفرینی در شهرستان دلفان ایجاد می‌شود

کارگروه تخصصی کارآفرینی در شهرستان دلفان ایجاد می‌شود

فرماندار دلفان گفت: کارگروه تخصصی اشتغال و کارآفرینی در شهرستان دلفان ایجاد می‌شود.

جعفر طولابی اظهار داشت: روز گذشته با حضور عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از چند طرح تولیدی شهرستان مانند کارگاه قالی‌بافی، پرورش زنبورعسل، کارگاه خیاطی و پرورش قارچ بازدید به عمل آمد.

وی به برگزاری جلسه کارگروه اشتغال شهرستان با حضور معاون وزیر کار اشاره کرد و افزود: با توجه به ظرفیت‌های خوبی که درزمینه‌های مختلفی مانند قالی‌بافی، پرورش زنبورعسل، خیاطی و پرورش قارچ در شهرستان دلفان وجود دارد از معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون درخواست شد تا این‌گونه واحدهای تولیدی توسعه پیدا کنند تا بتوانند سبب اشتغال‌زایی، درآمد و رونق اقتصادی شهرستان شود.

فرماندار دلفان عنوان کرد: با توجه به ظرفیت‌های این شهرستان، ایجاد صنایع تبدیلی، کارگاه‌های کوچک و زودبازده و مشاغل خانگی می‌تواند نقش مؤثری در اشتغال‌زایی داشته باشد.

وی بیان کرد: در این دیدار مقرر شد کارگروه تخصصی بررسی زمینه‌های اشتغال شهرستان دلفان  ماهیانه در این شهرستان برگزار شود و معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز به‌صورت متناوب در این کارگروه حضور پیدا کند.

طولابی بابیان اینکه این کارگروه با نظارت معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزارمی‌شود، گفت: بناشده در کارگروه اشتغال،کار مطالعات کارگاه‌ها  موردبررسی قرار گیرد و در راستای ایجاد صنایع تبدیلی و کارگاه های مختلف ظرفیت‌های موجود شناسایی و سپس تسهیلات لازم در اختیار کارآفرینان قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه کارگروه اشتغال با حضور مسئولان ذی رابط شهرستان دلفان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و کارشناسان وزارت تعاون برگزارمی‌شود، خاطرنشان کرد: امیدواریم با برگزاری این جلسات زمینه اشتغال‌زایی خوبی در شهرستان ایجاد شود.

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

82127196-70823417 -فلک-الافلاک-خرم-آباد-1378398832 194391 IMG_1459

یک دیدگاه