تاریخ خبر: ۱۲ مرد ۱۳۹۵
۸۵۰۰ میلیارد تومان در استان لرستان سرمایه‌گذاری می‌شود

۸۵۰۰ میلیارد تومان در استان لرستان سرمایه‌گذاری می‌شود

۸۵۰۰ میلیارد تومان در استان لرستان سرمایه‌گذاری می‌شود

استاندار لرستان گفت: ۸ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان لرستان پایان سال ۹۶ سرمایه‌گذاری می‌شود.

هوشنگ بازوند ظهر امروز در حاشیه ستاد تسهیل در جمع خبرنگاران این شهرستان با اشاره به بازدید از واحدهای شهرک صنعتی بروجرد اظهار داشت: در هر هفته یک شهرک صنعتی استان مورد بازدید قرار می‌گیرد و مشکلات واحدهای آن در جلسه ستاد تسهیل استان لرستان بررسی و نسبت به تعین تکلیف آن‌ها اقدام می‌شود.

وی از برگزاری جلسه ستاد تسهیل در همه شهرک‌های صنعتی استان لرستان خبر داد و افزود: بر این اساس پس از بازدید از واحدهای صنعتی این شهرک‌ها تصمیمات لازم در خصوص رفع موانع و مشکلات آن‌ها اتخاذ می‌شود.

استاندار لرستان با بیان اینکه شمار زیادی از واحدهای مشکل‌دار استان در ستاد تسهیل تعین تکلیف می‌شوند، عنوان کرد: برخی دیگر از واحدها نیاز به دریافت مصوبات دارند و تعدادی دیگر هم مصوبات خود را در ستاد تسهیل دریافت می‌کنند.

وی با اشاره به پایلوت بودن استان در بحث اقتصاد مقاومتی بیان کرد: امروز ۱۳ واحد صنعتی در شهرستان بروجرد مورد بازدید قرار گرفت که تعدادی از واحدها در جلسه ستاد تسهیل تعیین تکلیف شدند و به تعدادی هم مهلت داده شد ک در طی هفته آینده که جلسه دیگری از این ستاد در این شهرستان برگزار می‌شود مصوبات مطرح‌شده بررسی و دیگر واحدها مورد بازدید قرار بگیرند.

بازوند با اشاره ‌به سفر اخیر وزیر کشور به استان لرستان خاطرنشان کرد: در هفته گذشته بسیاری از واحدها تعیین تکلیف شده و جلسه حساب کشی از مدیران بود و نسبت به عملکرد چهار ماه تعدادی از پروژه‌ها که درصد پیشرفتشان  خوب و راضی‌کننده بود تصمیماتی اتخاذ شد.

وی با تأکید بر اینکه باید تا پایان سال ۹۶ حدود هشت هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در استان لرستان انجام شود، گفت: باید در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان لرستان به‌عنوان یکی از استان‌های پایلوت اقتصاد مقاومتی در کشور هشت هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تا پایان سال ۹۶ سرمایه‌گذاری شود.

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

فاضلی maskann 139506041514348698474474 2146605

یک دیدگاه