تاریخ خبر: ۱۲ مرد ۱۳۹۵
۵ دستگاه ماشین آتش‌نشانی در شهرک‌های صنعتی لرستان مستقر شد

۵ دستگاه ماشین آتش‌نشانی در شهرک‌های صنعتی لرستان مستقر شد

۵ دستگاه ماشین آتش‌نشانی در شهرک‌های صنعتی لرستان مستقر شد

۵دستگاه ماشین آتش‌نشانی به همراه ایستگاه در شهرک‌های صنعتی لرستان مستقر شد.

دوره آموزشی اورژانس و کمکهای اولیه برای واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی لرستان به صورت یک‌روزه برگزار شد.

این دوره آموزشی با حضور صنعتگران مستقر در شهرکها، در مرکز کسب و کار شهرک صنعتی شماره ۲ خرم آباد و با همکاری مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان برای بالا بردن سطح آگاهی واحدهای صنعتی در زمینه کمکهای اولیه و فوریت های پزشکی انجام گرفت.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان هدف از برگزاری این دوره را ارتقای وضعیت ایمنی و بهداشت در شهرکها و نواحی صنعتی دانست و اظهار داشت: ما علاوه بر اهمیت دادن به بحث حریق و پایگاه‌ آتش‌نشانی و ایجاد پایگاه‌ ۱۱۵ و مرکز فوریت‌های پزشکی، اقدام به افزایش و ارتقای دانش و تجارب ایمنی صنعتگران با برگزاری این گونه دوره ها کرده‌ایم.

فرزاد محمدی بیان کرد: در این دوره از هر واحد صنعتی مستقر در شهرک یک نفر به‌عنوان نماینده امدادگران، در دوره آموزشی کمک‌های اولیه و آشنایی با موارد حوادث مرتبط با کار  که توسط مرکز ۱۱۵ به صورت رایگان برگزار شد شرکت کردند.

وی اظهار داشت: تاکنون اگر عارضه و آسیبی در واحدهای صنعتی به کارگر وارد می شد و دارای قید فوریت و حیاتی بود زمان رسیدن اورژانس و نیروهای امداد تا محل یعنی از داخل شهر تا شهرک صنعتی طولانی بود و گاهی هم دیر می شد که با رایزنی ها و پیگیری های به عمل آمده توانستیم این مشکل را به حداقل برسانیم.

 محمدی گفت: تاکنون ۵ دستگاه ماشین آتش نشانی به همراه ایستگاه در شهرکها مستقر کرده ایم که در صدد هستیم همه شهرکها نیز به ماشین آتش نشانی و ایستگاه آن و همچنین پایگاه اورژانس ۱۱۵ مجهز شوند.

منبع: مهر

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

716092 2120347 82150510-70866575 IMG10293204

یک دیدگاه