تاریخ خبر: ۲۹ دی ۱۳۹۴
با همکاری پروفسور پارسایی استاد لرستانی الاصل دانشگاه اوهایو مرکزتخصصی تشخیص و درمان سرطان در لرستان ساخته می شود

با همکاری پروفسور پارسایی استاد لرستانی الاصل دانشگاه اوهایو مرکزتخصصی تشخیص و درمان سرطان در لرستان ساخته می شود

با همکاری پروفسور پارسایی استاد لرستانی الاصل دانشگاه اوهایو مرکزتخصصی

تشخیص و درمان سرطان در لرستان ساخته می شود

اطلاع رسانی بامداد لرستان
استاندار لرستان درجریان دیداربا پروفسوراسماعیل پارسایی فوق تخصص رادیوتراپی ومدرس دانشگاه های آمریکا گفت:مدیریت استان آمادگی همکاری با دانشگاه علوم پزشکی استان برای احداث این مرکز دراستان را دارد و دراین راستا علوم پزشکی لرستان نیز با کمک خیران سلامت استان برای ساخت این مهم اقدام می کند.
به نقل ازروابط عمومی استانداری ، هوشنگ بازوند وجود پروفسورپارسایی را درکشوریک فرصت علمی ودانش جهانی دانست واظهارداشت: با استفاده ازدانش وتخصص پروفسورپارسایی می توان درراستای ساخت مرکزتخصصی تشخیص ودرمان سرطان دراستان اقدام کرد.
پروفسوراسماعیل پارسایی نیزضمن اعلام آمادگی در خصوص همکاری با مدیریت استان در راستای راه اندازی مرکز تشخیص و درمان سرطان در لرستان گفت: استان لرستان با محرومیت هایی همراه است که با تلاش و مدیریت وهمفکری می توان این محرومیت ها را رفع کرد.
وی اضافه کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در این راستا اقداماتی را انجام داده که با پیگیری و همفکری در این راستا می توان مرکز تشخیص و درمان سرطان را با استفاده از روش های نوین پزشکی ایجاد کرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان نیز گفت: بسترهای لازم برای ایجاد این مرکز درلرستان ایجاد شده وبا همفکری پروفسورپارسایی ومساعدت مدیریت ارشد استان درآینده شاهد راه اندازی و ایجاد این مرکز خواهیم بود.
پروفسوراسماعیل پارسایی، لرستانی الاصل مقیم آمریکا، استاد ومدیرتحصیلات تکمیلی دانشگاه اوهایو و یکی ازاستادان برجسته حوزه فیزیک پزشکی جهان محسوب می شود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image 7 (8) image

یک دیدگاه