تاریخ خبر: ۲۹ دی ۱۳۹۴
مدیران باید به اتاق مذاکره با خداوند توجه ویژه ای داشته باشند

مدیران باید به اتاق مذاکره با خداوند توجه ویژه ای داشته باشند

استاندار لرستان تاکید کرد:
عدم توجه مدیران به نمازخانه‌ها به بهانه نبود اعتبار قابل‌قبول نیست

دراین اجلاس استاندار لرستان هم درسخنانی ضمن خوش آمد گویی به مهمانان حاضردراین اجلاس گفت : مدیران دستگاه‌های اجرایی استان همانطور یکه به اتاق جلسات رسیدگی می‌کنند باید به نمازخانه و مساجد ادارات به‌ عنوان اتاق مذاکره با خداوند توجه داشته باشند ، رسیدگی به وضعیت نمازخانه ادارات هزینه زیادی در برنمی‌گیرد و عدم توجه مدیران به نمازخانه‌ها به بهانه نبود اعتبار قابل‌قبول نیست.
مهندس هوشنگ بازوند افزود : بهبود وضعیت نمازخانه‌ها و احیای نماز در ادارات باید به‌ عنوان یکی از شاخص‌های ارزیابی مدیران لحاظ شود و در این راستا مدیرکل بازرسی استانداری و رئیس ستاد اقامه نماز استان مأموریت دارند تا این موضوع را رصد کنند.
وی با اشاره به اینکه مسئولیت‌پذیری و انضباط کاری بدون نماز میسر نمی‌شود، بیان داشت : با کمک گرفتن از نماز است که سرعت عمل، ایمان و اخلاص در کارمندان میسر می‌شود.
استاندارلرستان با بیان اینکه اخلاص بدون نماز محقق نمی‌شود تصریح کرد : رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس با اخلاص اقدامات بزرگ و افتخارآفرینی انجام دادند که البته لازمه این اخلاص، نماز است.
بازوند اظهارداشت: نماز از عوامل بازدارنده تهاجم فرهنگی است ازاین‌ رو تبلیغات اسلامی به حضور روحانیون در دستگاه‌های اجرایی برای اقامه نماز توجه ویژه داشته باشد و پرسنل و کارمندان ادارات نیز راستای نماز باید پیش‌قدم شوند.
وی بیان این نکته که با وجود اینکه برای ساخت مسجد به مشارکت مردم معتقدیم اما هر سال اعتباری برای ساخت مسجد در استان لرستان تعیین می‌شود خاطرنشان کرد: مردم استان لرستان مشارکت زیادی در بحث ساخت مساجد دارند بنابراین در این زمینه احداث و نوسازی نمازخانه‌های ورودی شهرها به تمام شهرداران و فرمانداران استان ابلاغ‌شده است.
استاندارلرستان عنوان کرد: با اشاره به اینکه سال گذشته درورودی شهر خرم‌آباد (از طرف بروجرد) ساخت یک مسجد و پارک در دستور کار قرار گرفت، بیان داشت : برای ساخت این مسجد و پارک کنار آن ۸۰۰ میلیون تومان هزینه شد و از طرفی بنا داریم هرساله در یکی از ورودی‌های شهرستان خرم‌آباد مسجدی احداث شود.
وی تصریح کرد:امسال ساخت مسجد از ورودی شهر خرم‌آباد از سمت خوزستان در دستور کار قرار گرفته که برای این کار با تصویب هیئت‌امنای دانشگاه لرستان زمینی از دانشکده کشاورزی این دانشگاه اختصاص‌ یافته و برای احداث آن یک خیر اعلام آمادگی کرده است.
بازوند با بیان اینکه در ورودی شهر خرم‌آباد از سمت سلسله سال آینده ساخت یک مسجد در دستور کار قرار می‌گیرد، گفت: داخل شهرستان دلفان نیز به احداث مسجد نیاز دارد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image 13950105162334667399034

یک دیدگاه