تاریخ خبر: ۱۷ مرد ۱۳۹۵
صنوف آلاینده خرم‌آباد به خارج از شهر منتقل می‌شوند

صنوف آلاینده خرم‌آباد به خارج از شهر منتقل می‌شوند

صنوف آلاینده خرم‌آباد به خارج از شهر منتقل می‌شوند

شهردار خرم‌آباد گفت: بیش از ۲۰۰ فقره از صنوف آلاینده اعم از مشاغل پرسروصدایی همچون جوشکاری‌ها به شهرک صنوف آلاینده قاضی در خارج از شهر خرم‌آباد منتقل می‌شود.

یحیی عیدی بیرانوند ظهر امروز در حاشیه آئین کلنگ زنی مسجد شهدای شهرداری این شهرستان اظهار داشت: سال گذشته در مراسم عزاداری اربعین بیش از چهار هزار زائر که به ورودی‌های این شهر وارد و یا خارج شدند توسط شهرداری پذیرایی شده است.

وی با اشاره به احداث مسجدی در ورودی شهر از سمت پلدختر عنوان کرد: احداث این مسجد نیز آغازشده که این مسجد بااعتباری بالغ‌بر ۲۰۰ میلیون تومان و با زیربنای ۱۰۰ مترمربع در حال احداث است و به‌زودی نیز یک پل عابر پیاده‌روی رودخانه آن منطقه نصب می‌شود همچنین مسجدی هم در محل پایانه سابق بروجرد با مشارکت بخش خصوصی احداث خواهد شد.

شهردار خرم‌آباد به اقدام شهرداری در احداث مسجد در پارک‌ها و ورودی‌های این شهرستان اشاره و بیان کرد: این نخستین بار است که در سطح پارک‌ها و ورودی‌های شهرستان خرم‌آباد مساجدی احداث می‌شود و این اقدامی ارزشمند است که در حوزه مدیریت شهری آغازشده است.

وی با مثبت ارزیابی کردن اقدامات عمرانی شهرداری خرم‌آباد در سال‌های اخیر تصریح کرد: به‌رغم کمبود منابع مالی موجود در سال‌های اخیر اقدامات عمرانی انجام‌شده در این دوره از شورای شهر توسعه مطلوبی را برای چشم‌انداز آینده شهرستان خرم‌آباد رقم‌زده است.

عیدی بیرانوند با تشریح برخی پروژه‌های در دست اقدام شهرداری خرم‌آباد در راستای توسعه عمران شهری خاطرنشان کرد: احداث پروژه‌های کلانی همچون زیرگذر گلدشت و تقاطع بلوار ولایت در آینده‌ای نزدیک آغاز می‌شود که این پروژه‌ها هریک معادل یک سال پروژه‌های عمرانی شهرداری خرم‌آباد است.

وی با اشاره به شش برابر شدن اعتبار پروژه‌های عمرانی تصریح کرد: مجموع اعتباری که در سال ۹۱ صرف پروژه‌های عمرانی شهرداری خرم‌آباد شده ۳۵ میلیارد تومان بود درحالی‌که در سال‌های اخیر بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان صرف پروژه‌های عمرانی شده است.

شهردار خرم‌آباد با اشاره به افزایش دو برابری سرانه فضای سبز خرم‌آباد گفت: احداث و تکمیل چندین پارک تفریحی در راستای توسعه سرانه فضای سبز، پیاده‌روسازی در سطح شهر خرم‌آباد با رعایت استاندارد مورد تائید مدیران استانی و اصلاح روکش آسفالت معابر شهری به میزان سه برابر سال‌های گذشته از دیگر اقدامات عمرانی شهرداری خرم‌آباد بوده است.

وی اظهار داشت: در راستای توسعه امنیت و آرامش در سطح شهر بیش از ۲۰۰ فقره از صنوف آلاینده اعم از مشاغل پرسروصدایی همچون جوشکاری‌ها به شهرک صنوف آلاینده قاضی در خارج از شهر خرم‌آباد منتقل خواهد شد.

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

13940902122632096562094 زن لر 1778071 139401121238049865025354

یک دیدگاه