تاریخ خبر: ۱۷ مرد ۱۳۹۵
جشن اهدای جهیزیه به نوعروسان لرستانی برگزار شد

جشن اهدای جهیزیه به نوعروسان لرستانی برگزار شد

جشن اهدای جهیزیه به نوعروسان لرستانی برگزار شد

مدیر خیریه آبشار عاطفه‌ها در لرستان گفت: مراسم جشن اهدا جهیزیه به ۵۰ نوعروس لرستانی با حضور خادمان رضوی در سالن شهید آوینی ارشاد اسلامی خرم‌آباد انجام شد.

نرگس صفر بیرانوند اظهار داشت: خیریه آبشار عاطفه‌ها بزرگ‌ترین خیریه غیردولتی کشور با مرکزیت مشهد و با نام مقدس امام رضا (ع) در رمضان سال ۱۳۸۰ با شماره ثبت ۲۳۱۰ بناشده است.

وی افزود: این خیریه سالانه در سه مرحله به مناسبت ولادت امام زمان (عج) ولادت امام رضا (ع) ولادت حضرت زینب (س) همزمان در نمایندگی‌های سراسر کشور جهیزیه اهداء می‌کند.

مدیر خیریه آبشار عاطفه‌ها در لرستان با اشاره به اینکه در سال گذشته استان لرستان ۵۰۰ سری جهیزیه اهداء کرده، بیان کرد: امسال شعبه خرم‌آباد در مرحله نخست تعداد ۳۰ سری جهیزیه اهداء کرده و هم‌اکنون در نظر دارد به مناسبت ولادت باسعادت امام رضا (ع) در دهه کرامت با حضور خدام رضوی حرم مطهر امام رضا (ع) مسئولان و خیران ۵۰ سری جهیزیه را به اهدا کند.

وی عنوان کرد: ۴۰۰ نوعروس در حال انتظار دریافت جهیزیه از موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها هستند.

بیرانوند در رابطه با فعالیت‌های این موسسه، تصریح کرد: کمک به رفع مشکلات معیشتی، درمانی و تحصیلی مهرجویان، مستمری وجه نقدی به ایتام، سهم سادات و سهم امام، کمک‌هزینه جهیزیه و لوازم‌خانگی به مهرجویان و توزیع پوشاک، مواد غذایی به خانواده‌های تحت حمایت از عمده فعالیت‌های این موسسه است.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته بیش از یک میلیارد تومان کمک خیرین توسط خیریه آبشار عاطفه‌ها در استان جمع‌آوری‌شده، خاطرنشان کرد: شهرستان خرم‌آباد با جمع‌آوری ۶۷۲ میلیون تومان جزو سه شهرستان برتر کشور در این زمینه بوده است.

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

آقای چنگایی image 82128949-70826628 139303201934033922966094

یک دیدگاه