تاریخ خبر: ۱۷ مرد ۱۳۹۵
نفرات برتر سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم لرستان اعلام شدند

نفرات برتر سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم لرستان اعلام شدند

نفرات برتر سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم لرستان اعلام شدند

اداره کل اوقاف و امور خیریه لرستان اسامی نفرات برتر سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم استان را اعلام کرد.

 اسامی نفرات برتر سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم یادبود شهدای قرآنی لرستان اعلام شد.

در رشته قرائت بخش خواهران به ترتیب خدیجه بیرانوند، معصومه صادقی درویش و فاطمه بوالحسنی مقام اول تا سوم را کسب کردند. در رشته ترتیل به ترتیب صدیقه سیفی دلی، فاطمه سیفی و زهرا طهماسبی مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته حفظ کل به ترتیب ثریا مهدی نژاد، معصومه گودرزی و زهرا سادات حسینی مقام های اول تا سوم را کسب کردند. در رشته حفظ ۲۰ جزء به ترتیب معصومه تمیمی تواندشتی، اکرم بهلولی و فریبا حیدری مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته حفظ ۱۰ جزء سیده سعیده سیدین، اکرم حاتموند و آزاده شاکرمی اول تا سوم شدند. در رشته حفظ ۵ جزء به ترتیب سارا هاشمی، نسرین دالوند و منصوره ویسکرمی مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته دعاخوانی فتانه ساحلی، مریم فتحی و پروین محمود صالحی مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در رشته حفظ کل بخش برادران نیز سیدحمزه موسوی موفق به کسب رتبه اول شد. در رشته حفظ ۲۰ جزء کیومرث ابدالی موفق به کسب رتبه اول شد. در رشته حفظ ۱۰ جزء هم رضا رحیمی موفق به کسب رتبه اول شد. در رشته حفظ ۵ جزء محمود نجاتی رتبه اول را کسب کرد.

در رشته ترتیل به ترتیب محمد عربان، مصطفی جودکی و حسام الدین غلامی موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند. در رشته دعا خوانی به ترتیب محمد بهرامی، علی امیری یاراحمدی و شهاب امانتچی موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند.

در رشته اذان به ترتیب مسعود فتحی، ابراهیم ذوالفقاری و عبدالصمد اسکندری موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند و در رشته قرائت به ترتیب محمد آشوری، یدالله کاظمی و مهدی پاپی موفق به کسب رتبه های اول تا سوم شدند.

نفرات اول به مسابقات کشوری که زمان و مکان آن توسط سازمان اوقاف اعلام خواهد شد اعزام می شوند.

منبع: مهر

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

IMG_6730 13940631113244296144204 139501021220513887386814 1960377

یک دیدگاه