تاریخ خبر: ۲۸ مهر ۱۳۹۴
الو بامداد

الو بامداد

چند شب قبل از این درکوچه ما عروسی بود ، تا پاسی ازشب با تیراندازی اندازی هوایی همه محله ازترس میخکوب شده بودیم . صدای بلندگوها، ارگ ودست گرفتن تا ساعت ۲ نیمه شب همه را خواب زده کرده بود. چرا نیروی انتظامی به این جرم ها مشهود رسیدگی نمی کند؟؟
****
ولی دانش آموز هستم درمدرسه میثاق پشته حسین آباد ، الان سه هفته ازسال تحصیلی گذشته و بچه ها معلم ندارند چرا فکری به حال این قضیه نمی کند.
***
مدرسه شهید نوری کرمانشاهی وشهید مبشرپل گرکانه ازنظرمیزونیمکت درحد صفر هستند و نیز ونیمکت همه خرابند.
***
درخط تاکسیرانی میدان امام حسین به ارم کرایه تعیین شده ۵۰۰ تومان است اما الان ۱۰۰۰ تومان می گیرند ، کسی هم نظارت نمی کند. راننده به ما می گوید همینه که هست نمی خواهید سوار نشوید.
***
خیابان کریم خان سه راه گلدشت دورمیدان کریم خان وسمت تامین اجتماعی کار خیابان سازی خوب انجام نشده است . با کمترین بارانی آب جمع می شود و باید با قایق عبور کنی
***
به شهردار بگوئید درکار عمران شهری دقیق باشند و نظارت کنند که این مشکلات پیش نیاید.
***
دستفروشان را هر روز تذکرمی دهند اما، به نان خشک فروشی ها که خیابانها را تبدیل کرده اند به زباله دان نه!! بخاطرهمین گاراژهای نان خشکی موش وجانوران موذی دماراز روزگار ما در آورده است ؟
چرا در این مورد اقدام نمی کند به چه کسی باید بگوئیم؟
***
کارمندان اداری و مغازه داران با ماشین سرکار می آیند و از اول صبح تا غروب جای پارک را اشغال می کنند.
اگر این اصناف هم ازسرویس های عمومی استفاده کنند جا برای چارک مردم عادی نمی ماند؟
***
شهرداری خرم آباد چرا نسبت به احداث ۲۰ متری خیرآباد ، منطقه معروف به دولتیاری اقدام نمی کند؟ مردم آن منطقه مشکل رفت و آمد دارند.
***
ازساکنان کوچه های نگارستان ۳ و ۱ هستیم ازدست سروصدا و مزاحمت های مکانیکی ، جوشکاری و… درعذاب هستیم. خود این بلوار که سروسامان ندارد وبا تصادف هایی که می شود امنیت رفت و آمد آنجا نیست و همیشه تلفات داریم.
اقلا حالا که شهرک صنوف آماده شده است این صنوف مزاحم را انتقال بدهند.
***
درجاده ی چهارخطه کوهدشت خرم آباد همه جا را تبدیل به سرعت گیر کرده اند. این سرعت گیرها جلو بندی ماشین های ما را که در این مسیر رفت و آمد می کنند خراب کرده اند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

54012dc24880f.image 54012dc24880f.image 54012dc24880f.image 54012dc24880f.image

یک دیدگاه