تاریخ خبر: ۱۸ مرد ۱۳۹۵
مدیران برای حفظ موقعیت خود خدمت و خدمتگزاری را فدا نکنند

مدیران برای حفظ موقعیت خود خدمت و خدمتگزاری را فدا نکنند

مدیران برای حفظ موقعیت خود خدمت و خدمتگزاری را فدا نکنند

درآستانه روزخبرنگار نماینده مردم خرم آباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی درنشستی خبری ضمن تجلیل از اصحاب رسانه استان از زحمات خبرنگاران استان قدردانی وتشکرکرد وافزود: سهم شما خبرنگاران درتوسعه استان کم نخواهد بود ،شما جوان هستید وعلم روز رادارید کمک کنیدتا وضعیت استان را بهبود ببخشیم.
دکترمحمد بیرانوندی به نام‌گذاری شعارسال ازسوی مقام معظم رهبری وپایلوت شدن لرستان به‌عنوان استان پایلوت اقتصاد مقاومتی اشاره کردواظهار داشت: درسالی که به نام اقتصاد مقاومتی نام‌گذاری شده باید با مدیریت جهادی وضعیت مقداری فرق کند چرا که این نام امید ونشاطی در دل مردم زنده کرده است.
وی عنوان داشت : اقتصاد مقاومتی و پایلوت شدن لرستان را فرصتی برای استان می‌دانم و همه باید از این فرصت برای توسعه استان استفاده کنیم.
نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی به تلاش‌ها و پیگیری‌های استاندار لرستان برای تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره کرد وگفت: درسال اقتصاد مقاومتی از مدیران بیش از وظایف تعریف‌ شده انتظار می‌رود چرا که قرار بر این است که همه فعالیت همه‌ جانبه داشته باشند.
نماینده مردم خرم آباد وچگنی درمجلس شورای اسلامی با اشاره به حضوردو وزیر در دو هفته گذشته به استان لرستان عنوان کرد: وقتی وزرا به استان سفر می‌کنند در میدان عمل می‌توانند برای چالش‌های استان تصمیم بگیرند.
بیرانوندی ایجاد شهرداری منطقه ۴ را برای شهر خرم‌آباد ضروری دانست وخاطرنشان کرد: ایجاد شهرداری منطقه ۴ نیاز به مجوز دارد که درسفر اخیر وزیر کشور به استان برای آن دستور گرفتیم.
وی تصریح کرد: ساماندهی بستر رودخانه خرم‌آباد و افزایش پروازهای دولتی از جمله مطالباتی بود که در سفر اخیر وزیر راه و شهرسازی به استان مطرح شد.
نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از آنجایی‌که راه‌های دسترسی سپیددشت وضعیت مطلوبی ندارند در سفر وزیر راه و شهرسازی درخواست شد تا نگاه ویژه‌ای به راه‌های ارتباطی این منطقه داشته که در این راستا وزیر نیز مطرح کرد که دستور ویژه برای بهسازی راه‌های سپیددشت را خواهد داد.
وی در رابطه با وضعیت کارخانه پارسیلون خرم‌آباد افزود: دولت‌مردان مالک این کارخانه را خلع ید و سپس آن را به بانک‌های ذی‌نفع واگذار کردند که امیدواریم با این اقدام نیروهای آن عواید این کار را ببینند.
بیرانوندی بر لزوم جمع‌آوری پارکینگ ماسور در خرم‌آباد تاکید کرد و گفت: در این زمینه با فرمانده نیروی انتظامی استان صحبت‌هایی انجام شد که اکنون بناشده کار جمع‌آوری و تخریب آن انجام شود.
وی جاده سراب یاس در خرم‌آباد را یک قتلگاه دانست و عنوان کرد: در این زمینه محدودیت‌هایی وجود دارد که برای رسیدگی به وضعیت آن پیگیری‌هایی انجام‌ شده است.
نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی، مدیران دستگاه‌های مختلف اجرایی می‌توانند متناسب با تخصص‌شان برای راه‌اندازی چند شرکت ویژه پیگیر شوند تا کار به نتیجه مطلوب برسد.
وی وضعیت اشتغال استان را بحرانی دانست وتصریح کرد: دروضعیت بحرانی گاهی وظایف درهم‌ریخته می‌شود و هر کسی هر چه در توان دارد انجام می‌دهد پس در این راستا وظیفه ما هم فقط نظارت بر قانون نیست.
بیرانوندی گفت: برای ورود سرمایه‌گذار به استان با ۲۰ سرمایه‌گذار رایزنی‌هایی انجام دادم اما در این راه با توجه به اینکه دستگاه‌های اجرایی اطلاعات فراوانی دارند می‌توانند مؤثرتر باشند.
وی با اشاره به اینکه برای رسیدگی به وضعیت بحرانی بیکاری دراستان باید تعجیل کنیم نه تأخیر اظهارداشت: برای رسیدگی این وضعیت در استان هر کسی بیشتر از وظیفه خود باید با تمام توان تلاش کند.
از نیروهای هم‌سوی دولت
حمایت می‌کنم
نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی در رابطه با عزل و نصب مدیران استان افزود: پیش از اینکه در این مسئولیت باشم از اینکه بیشتر وقت صرف عزل و نصب مدیران شود زجر دیدم اما باید گفت اگر چرخ ماشینی که درحال حرکت است لنگ باشد باید تغییر کند از طرفی وقتی می‌بینیم عزل و نصبی انجام می‌شود مجبور هستیم دخالت کنیم که چه مدیری کارایی بیشتری دارد.
وی عنوان کرد: در بحث عزل و نصب‌ها به‌طور یقین اختلاف نگاه وجود دارد و بنده از نیروهای هم‌سوی دولت حمایت می‌کنم.
بیرانوندی در رابطه با اقلیت بودن خود به‌عنوان یک نماینده اصلاح‌طلب در بین دیگر نمایندگان استان بیان کرد: در این میان اصلاً احساس غربت نمی‌کنم چرا که تمام نمایندگان استان همراهی و هم‌سو با دولت پیش رفتند و در مسیر عاقلانه عمل می‌شود و تقابلی وجود ندارد.
وی تصریح کرد: بنا است نمایندگان اصول‌گرا و اصلاح‌طلب استان لرستان برای ارائه خدمت بیشتر و بهتر با هم رقابت کنند و انتظار داریم در تنوع و تکثر نگاه‌ها قاعده بازی را به هم نریزیم.
نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجمع نمایندگان استان لرستان برای منافع عمومی مردم هیچ اختلافی ندارند گفت: ممکن است اختلاف‌ سلیقه در بین نمایندگان وجود داشته باشد اما برای خدمت به مردم همراهی و هم‌سویی وجود دارد.
وی با بیان اینکه انتظار نداریم مدیری موقعیت خود را با فدا کردن نیروی دیگری تثبیت کند گفت: مدیران برای حفظ موقعیت خود خدمت و خدمتگزاری را فدا نکنند اما اگر مدیری تشخیص داد نیروی کارآمدتری بیاید اختیار دارد که کار را تبدیل به احسن کند.
بیرانوندی اظهار داشت: ایجاد اشتغال در کوتاه‌ مدت به حوزه بنگاه‌های زودبازده برمی‌گردد که بنا است با کمک بخش خصوصی بنگاه‌های زودبازده‌ای با اتکا به توان مهارتی افراد جامعه راه‌اندازی شود که در این زمینه نیز می‌توانیم برای افراد ماهری که در بخش‌های کشاورزی، صنعت و خدمات نیاز به تسهیلات دارند روند پرداخت آن را تسهیل کنیم.
وی در رابطه با هزینه‌های تبلیغاتی خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: هزینه‌های تبلیغات بسیار سنگین است و باید گفت هر کسی که مجلس را ریالی تعریف می‌کند ۱۰ برابر ضرر در پی خواهد داشت.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه