تاریخ خبر: ۲۰ مرد ۱۳۹۵
۳۰۰ طرح اقتصادی راکد در استان لرستان احیا می‌شود

۳۰۰ طرح اقتصادی راکد در استان لرستان احیا می‌شود

۳۰۰ طرح اقتصادی راکد در استان لرستان احیا می‌شود

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: ۳۰۰ طرح اقتصادی راکد طی امسال و سال آینده در استان لرستان احیاء و به چرخه اقتصادی استان باز می‌گردد.

 سید سعید شاهرخی ظهر امروز جمع خبرنگاران اظهار داشت: بنا است طی امسال  و سال آینده ۳۰۰ طرح راکد در استان لرستان احیا و مجدداً به چرخه اقتصادی استان بازگردد.

وی با اشاره به اینکه ۱۹۰ تا از این طرح‌ها در سال ۹۵ و ۱۱۰ طرح دیگر در سال ۹۶ احیا می‌شود افزود: ۶۶۱ پروژه برای دستگاه‌های مختلف در سایر شهرستان‌ها تعریف‌شده است، درواقع این طرح‌ها سرمایه‌هایی است که زیرخاک مانده‌اند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان عنوان کرد: طی امسال برخی از پروژه‌ها افتتاح شد و برخی دیگر در دست اقدام است، مدیران دستگاه‌های اجرایی مکلف‌اند در راستای تبلیغات عملکرد سازمان و اجرایی شدن پروژه‌ها اقدامات ابتکاری انجام دهند.

وی بیان کرد: ما وظیفه‌داریم صادقانه با مردم حرف بزنیم چراکه سیاست دولت تدبیر و امید صداقت و شفافیت است؛ مدیران باید نگاه خود را تغییر دهند هیچ اولویتی بالاتر از هزینه اطلاع‌رسانی و تبلیغ عملکرد دولت نیست؛ دستگاه‌ها بهانه‌ای که پول نیست تا در راستای تبلیغات عملکرد دولت صرف شود را از خود دور کنند.

شاهرخی بابیان اینکه در راستای هفته دولت برنامه‌های ۱۵ گانه اجرایی شود تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی برنامه‌های خود را برای سرکشی از خانواده شهدا، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی تنظیم کنند، استفاده از ظرفیت جرائد و رسانه‌های محلی تأکید می‌شود، میزان تعامل دستگاه‌های دولتی با نشریات محلی در بحث ارزیابی مدیران با ضمانت اجرایی انجام شود چراکه تعامل با رسانه‌ها امری بی‌بدیل، لازم و اثرگذار است

منبع:تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

IMG_6979 image بازوند1 image

یک دیدگاه