تاریخ خبر: ۲۰ مرد ۱۳۹۵
حضور وزرا و مسئولان ملی در برنامه‌های هفته فرهنگی لرستان

حضور وزرا و مسئولان ملی در برنامه‌های هفته فرهنگی لرستان

حضور وزرا و مسئولان ملی در برنامه‌های هفته فرهنگی لرستان

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان از حضور مقامات عالی رتبه کشور اعم از وزرا، مسئولین ملی و برخی مقامات اثرگذار ارشد کشور در برنامه های هفته فرهنگی لرستان خبر داد.

سید سعید شاهرخی ظهر پنجشنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی استان به برگزاری هفته فرهنگی، اقتصادی لرستان در ۲۵ مردادماه اشاره کرد و اظهار داشت: برنامه ریزی مفصل و جامعی صورت گرفته است که لرستان بتواند در قالب یک هفته فرهنگی، اقتصادی که در پارک «گفت وگوی» تهران برگزار می شود توانمندی ها و داشته های فرهنگی، هنری و اقتصادی خود را در بخش های مختلف عرضه کند.

وی به برنامه های هفته فرهنگی، اقتصادی لرستان اشاره کرد و گفت: در روز اول هفته فرهنگی، اقتصادی لرستان همایش فرهنگی با حضور فرهیختگانی از استان و هم استانی های مقیم تهران و البرز برگزار خواهد شد که در این همایش مقامات عالی رتبه کشور اعم از وزرا، مسئولین ملی و برخی مقامات اثرگذار ارشد هم استانی حضور خواهند داشت.

ارائه توانمندی های استان در هفته فرهنگی، اقتصادی لرستان

 معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان به برگزاری همایش اقتصادی و سرمایه گذاری در روز دوم هفته فرهنگی، اقتصادی لرستان اشاره کرد و افزود: در این همایش نیز سرمایه گذاران استانی، کشوری و خارجی حضور داشته و با توانمندی های استان آشنا می شوند.

شاهرخی اضافه کرد: از روز اول تا روز آخر هفته فرهنگی، اقتصادی لرستان نمایشگاهی در قالب غرفه های بخش های صنعت، کشاورزی، خدمات و … توسط دستگاه های اجرایی استان دایر خواهد بود همچنین در این هفته و در سه بخش مجزا برنامه های فرهنگی، هنری و اقتصادی از جمله شب های فرهنگی لرستان به همراه نشست های تخصصی در این سه بخش برگزار خواهد شد.

منبع:مهر

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

139503120910051747813254 2015608 139408181433242236480874 2115421

یک دیدگاه