تاریخ خبر: ۲۱ مرد ۱۳۹۵
ترمینال برون‌استانی شهر خرم‌آباد به بهره‌برداری می‌رسد

ترمینال برون‌استانی شهر خرم‌آباد به بهره‌برداری می‌رسد

ترمینال برون‌استانی شهر خرم‌آباد به بهره‌برداری می‌رسد

رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد گفت: ترمینال برون‌استانی شهر خرم‌آباد تا پایان مهرماه به بهره‌برداری می‌رسد.

حسن آذری شامگاه پنجشنبه در مراسم افتتاح پل شهید محمود صارمی در شهر خرم‌آباد اظهار داشت: شهر خرم‌آباد با توجه به شرایط و موقعیت توپوگرافی، شهری پرهزینه است و با توجه به پستی‌وبلندی‌های آن معابر و خیابان‌های آن نیازمند هزینه زیادی است.

وی بابیان اینکه سال گذشته بحث اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام شهرداری در دولت مطرح شد، افزود: این پل که به نام شهید خبرنگار محمود صارمی نام‌گذاری شده نیز ازجمله پروژه‌های نیمه‌تمامی بود که امروز افتتاح شد.

رئیس شورای شهر خرم‌آباد عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم پل جهاد گران و ترمینال برون‌استانی خرم‌آباد را تا مهرماه امسال به بهره‌برداری برسانیم.

وی احداث پل، زیرگذر و روگذرهای شهر خرم‌آباد را سبب تسهیل حمل‌ونقل دانست و عنوان کرد: طرح جامع ترافیک شهر خرم‌آباد در حال بررسی است و تا پنج‌تا شش ماه آینده تدوین می‌شود که با اجرای آن وضعیت حمل‌ونقل شهر تسهیل می‌شود.

آذری یکی از برنامه‌های در دست اقدام را ثبت تخلفات و کنترل ترافیک شهر بر اساس ماده ۲۳ دانست و گفت: طرح‌هایی برای پروژه بهارستان، پل منتهی به ۶۰ متری به مسکن مهر و شریعتی به کوی فلسطین در حال انجام است.

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image A Palestinian police officer shows his ink-stained finger after casting an early vote during local elections at a polling station in the West Bank town of Jenin, Thursday, Oct. 18, 2012. Members of Palestinian security forces cast an early vote ahead of local elections which are to take place across the West Bank on October 20, 2012, in the first such polls since 2006. (AP Photo/Mohammed Ballas) 2141633 139303250823482363000404

یک دیدگاه