تاریخ خبر: ۰۷ بهم ۱۳۹۴
تاکید بر لزوم تعیین تکلیف اموال گروه امیرمنصور آریا در لرستان

تاکید بر لزوم تعیین تکلیف اموال گروه امیرمنصور آریا در لرستان

تاکیید بر لزوم تعیین تکلیف اموال گروه امیرمنصور آریا در لرستان
گروه امیرمنصور آریا پنج واحد تولیدی صنعتی بزرگ در لرستان دارد
اطلاع رسانی بامدادلرستان
استاندار لرستان گفت: با همکاری بین بخشی باید اموال گروه امیر منصور آریا تعیین تکلیف شوند.
به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان هوشنگ بازوند در جلسه ستاد تسهیل تولید در خرم آباد افزود: گروه امیرمنصور آریا در این استان پنج واحد تولیدی صنعتی بزرگ را داراست که باید با همکاری بین بخشی و پیگیری ویژه دادگستری تعیین تکلیف شوند.
وی تصریح کرد: در سفر ریاست محترم قوه قضاییه به این استان بر پیگیری سریع پرونده اموال گروه آریا در لرستان تاکید شده و امیدواریم تا پایان سال جاری تکلیف این اموال در استان مشخص شود تا بتوان در راستای ایجاد تولید و اشتغال در لرستان از این صنایع راکد استفاده کرد.
وی اضافه کرد: صنایع غذایی گهر دورود، سیلیکون متال بروجرد، ماشین سازی خرم آباد، سنگ بری ازنا و معادن قیر از جمله طرح های بلاتکلیف گروه امیرمنصور آریا در لرستان است که با پیگیری انجام شده درصد سهام همه این طرح ها مشخص شده است.
وی خاطر نشان کرد: در برخی از این طرح ها سهام امیرمنصور آریا و شرکا مشخص شده که دادگاه نیز در بررسی های خود با سرعت عمل به دنبال تعیین تکلیف نهایی بوده و سهم امیرمنصور آریا به عنوان رد مال برگشت خواهد خورد.
در این جلسه رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان نیزگفت: در جلسه ۱۳ دستورکار برای صنایع و واحدهای تولیدی استان وجود داشت که با بررسی آنها برای راه اندازی مجدد و یا ارائه تسهیلات به آنها تصمیم گیری شده است.
رضا صفی خانی افزود: بررسی این طرح ها با ساعت ها کار کارشناسی و همکاری بین بخشی همه دستگاه ها صورت گرفته تا بتوان بخشی از صنایع راکد استان را فعال کرد.
وی اضافه کرد: در حال حاضر ۲۷ واحد تولیدی قیر و ایزوگام لرستان نیز با مشکلاتی مواجه هستند که برای فعال کردن این واحدها نیازمند همکاری بین بخشی با شرکت توزیع فرآورده های نفتی منطقه لرستان در راستای تامین سوخت این واحدها هستیم.
وی نیروی فعال در این واحدها را بیش از ۲۷۰ نفر عنوان کردواظهار داشت: این واحدها در حال حاضر از مازوت و یا نفت گاز برای تامین سوخت مورد نیاز خود استفاده می کنند که امیدواریم در آینده نزدیک و با تغییر سیستم های خود از نعمت گاز بهره مند شوند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه