تاریخ خبر: ۲۴ مرد ۱۳۹۵
۵ میلیارد ریال پروژه عمرانی و صنعتی در لرستان افتتاح شد

۵ میلیارد ریال پروژه عمرانی و صنعتی در لرستان افتتاح شد

۵ میلیارد ریال پروژه عمرانی و صنعتی در لرستان افتتاح شد

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از افتتاح پنج میلیارد ریال پروژه عمرانی و صنعتی در این استان خبر داد.

فرزاد محمدی صبح دوشنبه در حاشیه افتتاح پنج طرح عمرانی و صنعتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هم‌زمان با گرامیداشت هفته صنایع کوچک ۳ پروژه عمرانی و ۲ واحد صنعتی با سرمایه گذاری بالغ بر ۵ میلیارد ریال با حضور مشاور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و فرماندار شهرستان ازنا و همچنین تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی افتتاح شد.

وی گزارشی از منطقه ویژه اقتصادی ازنا ارائه کرد و گفت: این منطقه با مزیت ها ی خاص جغرافیایی، مکانی و امکانات زیربنایی مناسب بهترین مکان برای سرمایه گذاری بوده که میزان سرمایه گذاری انجام شده در این منطقه توسط بخش خصوصی ۶۹۲ میلیارد ریال و بخش دولتی برابر با ۲۵۰ میلیارد ریال بوده و تعداد ۲۵ واحد صنعتی نیز در این منطقه مستقر هستند.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان افزود: پروژه‌های احداث ساختمان آتش نشانی با متراژ ۷۲ متر مربع سوله، احداث انبار مسقف با مساحت هزار و ۴۴۰ متر مربع و انبار رو باز سه هزار متر مربع و ۷۸۵ متر مربع سکوی بارانداز و ۲۲۰ متر فنس دور انبار روباز، یک دستگاه ماشین آتش نشانی و  همچنین دو واحد صنعتی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

محمدی همچنین به پروژه‌های قابل افتتاح در طول هفته دولت اشاره کرد و یادآور شد: در طول هفته دولت هم پروژه های عمرانی دیگری برای افتتاح و بهره برداری خواهیم داشت

منبع: مهر

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image 139410041009159876780984 image

یک دیدگاه