تاریخ خبر: ۰۷ بهم ۱۳۹۴
مدیر کل آموزش و پرورش: بیش از ۸ هزار متر فرش سجاده‎ای در مدارس لرستان توزیع شد

مدیر کل آموزش و پرورش: بیش از ۸ هزار متر فرش سجاده‎ای در مدارس لرستان توزیع شد

مدیر کل آموزش و پرورش:
بیش از ۸ هزار متر فرش سجاده‎ای در مدارس لرستان توزیع شد
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به توزیع بیش از ۸ هزار متر مربع فرش سجاده‎ای بین مدارس گفت: توسعه و تجهیز نمازخانه های مدارس یکی از اولویت‎های مهم آموزش و پرورش است.
دکتر گودرز کریمی فر با اشاره به وجود ۱۴۴۰ نمازخانه فعال بیان کرد: طرح تجهیز سایر نمازخانه‎ها شروع شده و تلاش می‎شود تا فضای آنها با امکانات مناسب بهسازی و تجهیز شود.
وی در ادامه به توزیع ۲۰۰ هزار پوستر آموزش نماز و ۱۵۰ هزار پوستر مرجع شناسی و تقلید اشاره کرد و ادامه داد: بیش از ۶۷۰ گفتمان دینی و مذهبی در مدارس دوره متوسطه برگزار شده است.
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش لرستان هم به برگزاری مسابقه فرهنگی پله پله تا خدا با شرکت ۶ هزار دانش آموز مدارس شبانه‎روزی استان اشاره کرد و گفت: کارگاه تخصصی مهدویت با شرکت ۱۲۰۰ دانش‎آموز برگزار شده تا دانش‎آموزان را با مفاهیم انتظار و منتظر آشنا کند.
محمد تقوی در ادامه افزود: قریب به ۶۰۰روحانی در مدارس ساماندهی شده تا دانش‎آموزان در آموزش مسائل شرعی و دینی از ظرفیت مبلغان دینی استفاده کنند.
وی در ادامه به شرکت بیش از ۱۲۰هزار دانش‎آموز لرستانی در مسابقات نه گانه قرآنی اشاره کرد و گفت : این مسابقات در ۴ مرحله آموزشگاه، شهرستان و منطقه، استان و کشور برگزار می‎شود که مرحله آموزشگاهی آن در هفته قرآن (هفته آخر آذرماه ) برگزار شده است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه