تاریخ خبر: ۲۵ مرد ۱۳۹۵
طلب۴۰۰ میلیونی امیری  از باشگاه نفت تهران

طلب۴۰۰ میلیونی امیری از باشگاه نفت تهران

طلب۴۰۰ میلیونی امیری از باشگاه نفت تهران

وحید امیری یکی ازبرترین خریدهای سرخپوشان در فصل شانزدهم بوده که با دو گل چهار امتیاز برای این تیم به ارمغان آورده است.
مهاجم تیم پرسپولیس اعتقاد دارد تیمش در هفته های آینده شرایط بهتری پیدا می کنند وحید امیری درباره پیروزی تیمش مقابل تیم صبای قم گفت: بازی خوبی انجام دادیم. البته باید بهتر از این شویم. در تمرینات کار می کنیم و وضعیت بهتری را رقم می زنیم.
وی درباره مطالباتش از باشگاه نفت تهران تاکید کرد: ۳ سال با تمام وجودم برای نفت تلاش کردم. به جای قدردانی و به جای اینکه تشکر کنند و حق الزحمه را بدهند، طوری برخورد می کنند که جالب نیست. ما اصلا نمی دانیم طرف حسابمان چه کسی است.
وی ادامه داد : قطعا آه ما و خانواده هایمان گردن مسئولان را می گیرد. نمی دانم اینها چطور اسم مسلمان روی خودشان گذاشتند. ۳ سال در نفت زحمت کشیدم، ۴۰۰ میلیون تومان باید به من بدهند اما هنوز خبری نشده.
امیری افزود : چند روزاست در باشگاه نفت هم حاضر می شویم اما کسی جوابمان را نمی دهد. کسی فکر نمی کند بازیکنی که دغدغه فکری دارد، اتفاقی برایش می افتد و کسی هم پاسخگو نیست.
مهاجم تیم پرسپولیس تهران درباره اینکه بازیکنان جدید نفت تهران پول گرفته اند گفت : بازیکنان جدید پول گرفتند و نمی شود به آنها پول نداد. اینکه ما از نفت رفتیم و طلبمان را نمی دهند کاردرستی نیست. آنها می خواستند با ما تسویه می کردند بعدا می رفتند تیم تشکیل می دادند الان هم نمی دانیم مالک باشگاه کیست. وزارت نفت است ویا افرادی که الان در باشگاه هستند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

1797791 2127147 image

یک دیدگاه