تاریخ خبر: ۲۶ مرد ۱۳۹۵
تصویب ۹۴۰ میلیارد ریال برای طرح های شهرستان خرم آباد

تصویب ۹۴۰ میلیارد ریال برای طرح های شهرستان خرم آباد

تصویب ۹۴۰ میلیارد یال برای طرح های شهرستان خرم آباد

فرماندار خرم آباد از تصویب ۹۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای طرح های سال جاری در شهرستان خرم آباد خبرداد.

حبیب اله خجسته پور روزچهارشنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان خرم آباد گفت: طرح های خرم آباد در ۲۶ فصل وبا ۲۹۴ مورد برای کلیه دستگاه های اجرایی شهرستان تعیین شده است.
وی اظهار کرد: این اعتبار با قید اولویت برای طرح های با رشد وپیشرفت ۸۰ درصدی و طرح های اقتصاد مقاومتی تعیین شده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۳۴ درصد رشد داشته است.
فرماندار خرم آباد بیان کرد: دراین برنامه ریزی طرح های ورزشی با ۷۰ میلیارد ریال، طرح های حوزه شیلات با ۸۰ میلیارد ریال وعمران شهری شهرهای استان با ۲۰۰ میلیارد ریال به صورت ویژه ای دیده شده اند.
خجسته پور با انتقاد از فعالیت های مدیران شهرستان خرم آباد ادامه داد: توزیع اعتبارات استانی در جلسه کمیته برنامه ریزی لرستان انجام شده براین اساس نیزمدیران دستگاه های اجرایی شهرستان نیز طرح های خود را ارائه دهند.
معاون بودجه سازمان برنامه ریزی وبودجه استان لرستان در این جلسه اظهار کرد: امسال ۶ هزار و۳۰ میلیارد ریال برای طرح های استان با ردیف های مشخص ومعین تصویب و ابلاغ شده که هشت درصد آن به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، یک درصد به پایگاه های بسیج و سه درصد نیز به حوزه های علمیه تخصیص داده شده است.
امید امیدی شاه آبادی گفت: هفتاد هزار میلیارد ریال اعتبار برای اتمام طرح های نیمه تمام استان وجود دارد ولی دربرنامه ریزی بودجه امسال اولویت به تکمیل طرح هیا نیمه تمام با پیشرفت بالای ۸۰درصد وهمچنین طرح های اقتصاد مقاومتی است که مدیران دستگاه های اجرایی باید در هزینه کردن آنها نظارت کامل ومستمر را داشته باشند.
وی اضافه کرد: بیش از ۲۴ درصد اعتبار استان با توجه به شاخص های توزیع برای شهرستان خرم آباد تصویب شده که باید با نظارت فرماندار این شهرستان در طرح های با اولویتهای مشخص شده هزینه شود.
معاون بودجه سازمان برنامه وبودجه استان لرستان یادآورشد: موافقت نامه ۴۵۰ میلیارد ریالی برای ساماندهی قلعه فلک الافلاک خرم آباد تصویب داده شده که تا پایان سال جاری این مهم انجام خواهد شد.
رئیس آموزش وپرورش ناحیه یک خرم آباد گفت: ۳۰ درصد مدارس این منطقه تخریبی و۲۹ درصد نیز فسوده هستند که باید اعتبار نیز برای احداث مدارس در ناحیه مشخص شود.
اسدالله عباس زاده افزود: در سال گذشته هیچ اعتباری برای خرید میز ونیکت برای مدارس این منطقه تصویب نشده در حالی مدارس این ناحیه از آموزش وپرورش لرستان یک هزار میز ونیمکت نیاز دارد.
وی ادامه داد: احداث پژوهش سرای این ناحیه آموزش وپروش قرار بوده دوسال گذشته به اتمام برسد ولی اعتبارات لازم برای این طرح تخصیص داده نشده است.
رئیس آموزش وپرورش ناحیه یک خرم آباد اضافه کرد: این طرح نیاز به ۱۵ میلیارد ریال اعتبار داد در حالی که در برنامه ریزی امسال سه میلیارد ریال برای آن تصویب شده است.

منبع: ایرنا

 

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

2015608 139501051718012617399724 139503230819318957905044 139212281217509342379284

یک دیدگاه