تاریخ خبر: ۲۷ مرد ۱۳۹۵
گزارش دستاوردهای فرهنگی در هفته دولت به مردم ارائه می‌شود

گزارش دستاوردهای فرهنگی در هفته دولت به مردم ارائه می‌شود

گزارش دستاوردهای فرهنگی در هفته دولت به مردم ارائه می‌شود

سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تلاش‌های دولت در حوزه فرهنگ و هنر در طول ۳ سال گذشته در هفته دولت به سمع و نظر مردم می‌رسد.

حسین نوش‌آبادی در تهران با تقدیر از مسئولان برگزارکننده نمایشگاه هفته فرهنگی استان لرستان در تهران اظهار داشت: در آستانه هفته دولت برگزاری چنین نمایشگاهی که حاصل زحمات و تلاش‌های مسئولان استان لرستان است قابل‌تقدیر است.

وی به نمایش گذاشتن بخشی از توانمندی‌های مردم استان لرستان در این نمایشگاه را اقدامی درخور توصیف کرد و افزود: این اتفاق جلوه‌ای کوچک از موفقیت‌ها، پیشرفت‌ها، ارزش‌ها، سنت‌ها و آئین مردم لرستان را به نمایش گذاشته است چرا که استان لرستان را همواره به‌ عنوان منطقه‌ای هنرمند، صنعتگر و سخت‌کوش با انسان‌های فرهیخته‌ای که در طول تاریخ ارزش‌ها را برای ایران اسلامی خلق کرده‌اند، می‌شناسند.

سخنگوی وزارت ارشاد با بیان اینکه اقوام ساکن در استان لرستان از جمله اقوام ریشه‌دار، بزرگ و فرهیخته ‌ایران اسلامی هستند، عنوان کرد: برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها در ارائه ارزش‌ها و توانمندی‌ها و تقویت حس همبستگی و هویت ملی بسیار مهم و کارساز است که شاهد استقبال شهروندان تهرانی از برگزاری این نمایشگاه و آشنایی آن‌ها با آئین‌های ویژه استان لرستان هستیم.

وی با اشاره به برنامه‌های فرهنگی در هفته دولت امسال بیان کرد: با توجه به نام‌گذاری یک روز در این هفته به نام فرهنگ و دولت حضور مسئولان فرهنگ و ارشاد اسلامی در سراسر کشور و اجرای برنامه‌های متنوع تدارک دیده‌ شده است.

نوش‌آبادی خاطرنشان کرد: این هفته فرصتی مغتنم در راستای نمایش دستاوردهای دولت و به‌ نوعی بیان‌ کننده تلاش‌های دولت در حوزه فرهنگ و هنر در طول ۳ سال گذشته است که به سمع و نظر مردم می‌رسد.

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

139406190830194236059254 82147622-70861199 اوقات فراغت معافیت

یک دیدگاه