تاریخ خبر: ۱۲ بهم ۱۳۹۴
شب هنر لرستان به نام امین ابراهیمی و کوهدشت  ((ترانه ای برای تو )) در پنج بخش نامزد و در دو بخش برگزیده جشنواره تئاتر فجر شد

شب هنر لرستان به نام امین ابراهیمی و کوهدشت ((ترانه ای برای تو )) در پنج بخش نامزد و در دو بخش برگزیده جشنواره تئاتر فجر شد

شب هنر لرستان به نام امین ابراهیمی و کوهدشت

((ترانه ای برای تو )) در پنج بخش نامزد دریافت جایزه برگزیده جشنواره فجر شد

photo_2016-02-01_22-29-11

با رسیدن آخرین روز از جشنواره سی و چهارم تئاتر فجر عصر امروز اسامی نامزدهای دریافت جوایز برتر اعلام شد که از  لرستان امین ابراهیمی با کار ((ترانه ای برای تو))  در پنج بخش نامزد دریافت جایزه برگزیده بود.

این اثر در بخش های طراحی لباس (روح اله امامی) ،بازیگری مرد(امین ابراهیمی) ،کارگردانی (امین ابراهیمی) ، نمایشنامه نویسی (امین ابراهیمی) و طراحی برشور (علی آقا حسین پور) بعنوان نامزد بخش بین الملل جشنواره سی و چهارم معرفی گردیدند.  گفتنیست با اعلام نتایج برگزیدگان، ((ترانه ای برای تو)) در دو بخش نمایشنامه نویسی (امین ابراهیمی) و طراحی بروشور (علی آقا حسین پور) جایزه اول را از آن خود کرد. ضمن تبریک به جامعه هنری لرستان برای امین ابراهیمی و گروهش آرزوی موفقیت روز افزون را داریم.

گفتنیست در بخش طراحی گریم ماریا حاجیها طراح گریم نمایش “جنایات و مکافات” از ایران  برگزیده این بخش شد .در بخش موسیقی گروه موسیقی برای موسیقی نمایش “مجلس قربانی سنمار” از ایران برگزیده این بخش بود .همچنین در بخش طراحی صحنه  رضا گوران  برای طراحی صحنه  نمایش” شب آوازهایش را می خواند” از ایران  برگزیده این بخش و در بخش بازیگری مرد  لارس آی دینگر برای بازی در نمایش “هملت” از آلمان و در بخش بازیگری زن سوده شرحی برای بازی در نمایش “جنایات و مکافات ” از ایران برگزیده شد .در بخش کارگردانی ایمان افشاریان  برای کارگردانی نمایش”جنایات و مکافات” از ایران  برگزیده بود  همچنین در بخش جایزه ویژه این جشنواره  گروه بین (برای نمایش “وقتی ما مردگان برمی خیزیم ” به کارگردانی شهاب آگاهی) از ایران  برگزیده شد .دربخش جایزه بزرگ نیز (کمپانی شائو بونه برلین) برای نمایش “هملت” به کارگردانی توماس اوستر مایر از آلمان  معرفی شد.

لازم به ذکر است احسان ملکی که سال گذشته با دست پر از جشنواره فجر برگشته بود امسال با کارگردانی تئاتر ((چِر ))  در بخش تئاتر ایران در هیچ یک از بخش ها موفق به کسب جایزه برگزیده نشد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

دهقانی photo_2016-08-22_04-51-08 82255285-71068256 photo_2009-01-08_16-10-33

یک دیدگاه