تاریخ خبر: ۲۸ مرد ۱۳۹۵
ایده‌های خوب فیلم‌سازان لرستانی در حوزه مستند و فیلم کوتاه

ایده‌های خوب فیلم‌سازان لرستانی در حوزه مستند و فیلم کوتاه

ایده‌های خوب فیلم‌سازان لرستانی در حوزه مستند و فیلم کوتاه

 

کارگردان برجسته لرستانی گفت: فیلم‌سازان جدیدی که از لرستان می آیند ایده های خیلی خوبی به ویژه در حوزه مستند و فیلم کوتاه دارند.

وحید موسائیان در حاشیه اکران فیلم «قشنگ و فرنگ» در فرهنگسرای ارسباران تهران در گفت‌وگو با خبرنگار مهر گفت: این فیلم به ایده های اولیه ای که داشتم نزدیک بود.

وی در رابطه با دیده نشدن «قشنگ و فرنگ» در جشنواره فیلم فجر گفت: جشنواره فیلم فجر دیگر واقعا اهمیتی برای فیلم ها ندارد؛ اهمیت این جشنواره از بابت برگزار کنندگان آن است اما وقتی برگزار کنندگان احترامی برای سینما قائل نیستند معلوم است که فیلم ها پشت در بسته جشنواره می ماند.

این کارگردان سینما افزود: اتفاقا این امر یک جورهایی به نفع فیلم است و به خصوص در جشنواره سال گذشته به دلیل مناسبات و ارتباطاتی که پیش آمد باعث خوشبختی شد که اصلا این فیلم اکران نشد.

موسائیان همچنین در رابطه با حوزه فیلم سازی لرستان نیز افزود: فیلم‌سازهای جدیدی از لرستان می آید که ایده های خیلی خوبی به ویژه در حوزه مستند و فیلم کوتاه دارند.

وی یادآور شد: لرستان همیشه این پتانسیل را داشته و این قدرت و توانایی در جوانان لرستانی بوده که در عرصه سینما حضور فعال داشته باشند.

موسائیان در پاسخ به این سوال که آیا فیلمسازان لرستانی به حق خود رسیده اند؟ گفت: نه، هیچ فیلم‌سازی نمی تواند بگوید به حقش رسیده است.

منبع:مهر

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

139504121019582508052224 photo_2016-02-07_15-17-41 تیمور احمدوند 6 (7)

یک دیدگاه