تاریخ خبر: ۱۴ بهم ۱۳۹۴
مشاور طرح پروژه هتل پنج ستاره کیو: هتل پنج ستاره و مجتمع تجاری کیو در ۱۳ طبقه طراحی شده است

مشاور طرح پروژه هتل پنج ستاره کیو: هتل پنج ستاره و مجتمع تجاری کیو در ۱۳ طبقه طراحی شده است

مشاور طرح پروژه هتل پنج ستاره کیو:

هتل پنج ستاره و مجتمع تجاری کیو در ۱۳ طبقه طراحی شده است

سعیده شکوری

دراین مراسم مشاورطرح پروژه هتل پنج ستاره کیو، درسخنانی ضمن تشکروقدردانی از مسئولین استان لرستان ازجمله استاندار لرستان، اعضای شورای شهروشهردارخرم آباد وهمچنین مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی وگردشگری لرستان درخصوص همکاری های انجام گرفته برای آغازساخت عملیات این هتل به مشخصات فنی این طرح اشاره کرد و گفت: این پروژه در شمال دریاچه کیوشهرخرم آباد ودرزمینی به مساحت پنج هزارو ۶۵۰ متر مربع تعریف شده است.

مهندس محسن ذکایی با اشاره به اینکه این هتل پنج ستاره ومجتمع تجاری در۱۳ طبقه طراحی شده است افزود:مساحت مفید وغیرمفید طبقات این هتل ۳۵ هزارمترمربع است.

مشاورطرح پروژه هتل پنج ستاره کیو به جزییات طبقات این هتل اشاره کرد وبیان داشت: طبقه منفی یک این هتل شامل پارکینگ، تاسیسات وهایپرمارکت وطبقه همکف آن تجاری است و ورودی های تالار و هتل دراین طبقه واقع شده اند.

وی به وجود لابی اصلی هتل درطبقه سوم آن اشاره کرد وعنوان داشت: طبقه دوم آن کاملا تالار بوده واز طبقات سوم به بعد آن تمامی فضای هتل به صورت پلکانی است.

ذکایی با بیان اینکه ورودی این هتل درپایه ۳۰۰ متر مربع تعریف شده است تصریح کرد: علت تعریف این پروژه دراطراف دریاچه کیو مشاهده تمام چشم اندازدریاچه وکوه های اطراف آن بوده است.

مشاورطرح هتل پنج ستاره کیو یادآورشد: نمای این هتل پنج ستاره پلکانی بوده بدین ترتیب که با اضافه شدن هرطبقه تعداد سوئیت ها کم می شود و ازاین طریق می توان به تمام فضای دریاچه کیواشراف داشت.

وی برنامه زمان بندی پیش بینی شده برای این پروژه را ۳۶ ماه عنوان کرد وگفت: به لحاظ توجیه اقتصادی پروژه علاوه برتامین نیازاستان درزمینه ساخت هتل دراین پروژه فضای تجاری و تالارتعریف شده است.

ذکایی با اشاره به اینکه دراین هتل حداقل ۶۰ اتاق تعریف شده است اضافه کرد: ۱۰ اتاق از این هتل به صورت سوئیت بوده که همه آنها به قسمت غرب وشرق منطقه مشرف هستند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image

یک دیدگاه