تاریخ خبر: ۱۴ بهم ۱۳۹۴
لابردنگ: گاهی با کمترین هزینه می توان در معرض دید عموم قرار گرفت…..! بقلم: تیمور احمدوند

لابردنگ: گاهی با کمترین هزینه می توان در معرض دید عموم قرار گرفت…..! بقلم: تیمور احمدوند

گاهی با کمترین هزینه می توان در معرض دید عموم قرار گرفت…..!

تیمور احمدوند

تیمور احمدوند

صدای خنده ی بلند چند نفر ازهمکاران از اتاق هم جوار توجهم را جلب کرد، لحظاتی بعد یکی از آنها را دیدم ، پرسیدم ماجرای این خنده های بلند چه بود . در حالیکه تلاش می کرد تصویری را از روی گوشی همراهش نشانم بدهد دوباره زد زیر خنده … و بعد گفت: این تصویر در کانال جوک تهرانیها بوده .. به نظرت کجاست؟ گفتم: نمی دانم ولی آشنا به نظرم می آید.

گفت: بدون اینکه به محل تصویر اشاره شود نوشته بودند: نمونه کج سلیقگی در تبلیغات و… دوباره خندید و گفت: «آسموغلط املایی ش سیل کو….؟» مثلا سیه نوشته ایرفرانس ولی دقت کن این میدان امام حسین(ع) خودمان است . احتمالا مسافرانی که از جنوب به تهران می رفته اند این عکس را گرفته و منتشر کرده اند ….

خلاصه کلی پکرمان کرد

می دانستم که فایده ای ندارد به سرعت انتقال ویروس در خون خبر و این عکس در همه جا پخش شده ولی خوشحال بودم که نامی از خرم آباد در تصویر نبود و می شد الکی خوشحال بود که کسی متوجه نشده اینجا کجاست.

همان روز که ظهر یک نسخه روزنامه سراسری روز به دستم رسید، انگار نمک به زخمم پاشیده باشند در بخش نخست عنوان اسلاید ، همان تصویر چاپ شده بود و البته با حک نام خرم آباد حالا دیگر خودمان نبودیم که می دانستیم این خبط فرهنگی و کج سلیقگی در خرم آباد صورت گرفته ،با کمترین هزینه در معرض نمایش قرار گرفته بودیم . من چیزی نمی گویم تصویر را ببینید قضاوت با شما… خدا وکیلی.

——————————-

 

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

abf63e46-26bc-4829-8439-7c9c21be77d9_writing-icon-2 abf63e46-26bc-4829-8439-7c9c21be77d9_writing-icon-2 image image

یک دیدگاه