تاریخ خبر: ۱۴ بهم ۱۳۹۴
پرسپولیس قبول نکرد پول رضایت نامه‌ام را بدهد

پرسپولیس قبول نکرد پول رضایت نامه‌ام را بدهد

پرسپولیس قبول نکرد پول رضایت نامه‌ام را بدهد

علیرضا بیرانوند سنگربان ملی پوش تیم فوتبال نفت تهران یکی از جوانترین فوتبالیست های ایران است که چند صباحی است بدلیل عدم تجربه کافی توسط دلالان ازخدا بی خبرفوتبال ایران به حاشیه رفته است وهرروز شاهد ثبت اتفاقاتی جدید ازسوی وی هستیم که این روند بسیاراشتباه صددرصد درکارنامه ورزشی وی اثرخواهد داشت ودرآینده به ضرراین جوان خوب فوتبال لرستان خواهد بود.

علیرضا که ازهرنظر آدم ساده وسربه زیری است برای اینکه ازحاشیه ها بدورباشد وبه بمب خبری رسانه ها تبدیل نشود بایستی دربرنامه کاری خود تجدید کرده وبدون عجله وبا حوصله وبرنامه ریزی دقیق درامرانتخاب تیم جدیدش اقدام کند وهرگزگوش به حرف دلالان ندهد زیرا با توجه به آمادگی و فاکتورهایی که دارد تعدادزیادی از تیم های لیگ برتری وحتی عربی خواهان جذب اوهستند.بنابراین بیرانوند بایستی درانتخاب تیم جدید خود با احتیاط عمل کند.

اخیرا،درنیم فصل لیگ برتر وبدلیل مشکلاتی که علیرضا با منصوریان سرمربی تیم نفت دارد، بحث رفتنش به پرسپولیس داغ شده بود اما با سنگ اندازی نفتی ها مواجه شد و در نهایت دوباره درنفت تهران ماندگار شد تا یک نیم فصل بحرانی را پشت سربگذارد.

درذیل صحبت های بیرانوند را درخصوص رفتنش به پرسپولیس تهران را می خوانید.

وی که به شدت ازمسئولین باشگاه پرسپولیس ناراحت بود گفت: با خود عهد بسته ام از این به بعد هرکاری که قصد انجام آن را دارم را با باشگاه نفت هماهنگ کنم!

وی می گوید: باور کنید از من سوء استفاده کردند چون مردم مرا دوست دارند ازنام من دررسانه‌ها استفاده کردند تا قیمت گلرهایی که می‌خواستند جذب کنند را پایین بیاورند. دقیقاً سرشایعه پیوستنم به استقلال همین جریانات هم پیش آمد.

بیرانوند ادامه داد: با حواشی‌ که درست کردند رابطه من با کادر فنی وآقای منصوریان را به هم زدند همچنین رابطه من با مدیریت باشگاه یعنی آقای قنبرزاده که درحق من پدری کرده را به هم زدند، زیرا پرسپولیسی‌ها سرحرفشان نماندند.

خدا شاهد است دراین مدت خیلی اذیت شدم ای کاش پرسپولیس روی حرف‌هایش می‌ماند، صحبت‌هایی که با من کردند، مرا وادار کردند با مدیریت باشگاه نفت برسرگرفتن رضایت نامه‌ام درگیرشوم.

آنها گفتند هرچقدر پول رضایت نامه‌ات بشود ما تقبل می‌کنیم ولی زیر قولشان زدند و منهم از این طرف خودم را خراب کردم.

سنگربان لرستانی تیم ملی می گوید: آدمی نیستم که به خاطر پرسپولیس دست به هرکاری بزنم، من بازیکنی بودم که قرارداد داشتم اما حرفه‌ای کار نکردند و با مدیریت باشگاه در ارتباط نبودند و به من گفتند خودت کارهایت را انجام بده. اگر من هم با باشگاه نفت بد رفتاری کردم به خاطر این بود که پرسپولیسی‌ها مرا هوایی کردند وگرنه من آدمی نیستم که بخواهم به خاطر پرسپولیس دست به هرکاری بزنم. هرکسی دوست دارد درپرسپولیس بازی کند و به جایگاهی که دوست دارد مثلاً تیم ملی برسد ولی خدا را شکر من از نفت به همه جا رسیدم.

علیرضا ادامه داد: من به خاطر مردم با پرسپولیس مذاکره کردم وفقط به خاطرمحبت مردم و احترام به آنها واینکه به صفحه اینستاگرام من هجوم آوردند حاضر شدم با پرسپولیس مذاکره کنم تا به آنها کمک کنم.

وی ادامه داد: باید حرف منصوریان را گوش می‌کردم، حالا هم مشکلی نیست من با باشگاه نفت قرار دارم خودم را با مدیریت کادر فنی نفت درگیر کردم و مطمئنا آقای منصوریان از دست من ناراحت است من نُه سال با آقای منصوریان کارکردم و اوبسیار به من کمک کرده الآن می‌بینم باید حرف کسی را که ۹ سال کمکم کرده گوش می‌کردم وازاینکه حرف علی آقا را گوش نکردم پشیمانم.

بیرانوندگفت: پرسپولیس قبول نکرد پول رضایت نامه‌ام را بدهد تنها کاری که کردند مرا در برابر مردم قرار دادند وگفتند برو با مدیریت نفت صحبت کن و اگر ما سرحرفمان نماندیم هر چه خواستی بگو. مرا وادارکردند با باشگاه نفت صحبت کنم آنها هم مبلغی را به عنوان رضایت نامه گفتند که پرسپولیسی‌ها حاضر نشدند بدهند وقبول نکردند این برایم خیلی بد بود زیرا من با یک امیدواری رفتم جلووصحبت کردم، الآن هم از مردم فهیم می‌خواهم که مرا درک کنند.

سنگربان تیم نفت تهران درادامه افزود: برای این نقل وانتقال کسی نبود به من مشاوره خوبی بدهد، من بازیکن نفت هستم وازاین به بعد هر قدمی بخواهم بردارم با هماهنگی باشگاه نفت است و این اتفاقاتی بود که افتاده به خاطراین است که من نه مدیربرنامه دارم ونه مشاور. افراد خوبی .آقایان قنبرزاده، شاه کرمی وعلیپوربرایم زحمت کشیدند وآنهاواقعاً بابت من واتفاقاتی که دراین مدت افتاده ناراحت هستند، مدیران نفت این موضوع را می‌دانند این اتفاقات به خاطر این افتاد که خیلی‌هامی‌دانند مردم من را دوست دارند و نام مرا وسط بیاورند این مردم به من انرژی مثبت می‌دهند من همه اینها را به فال نیک می‌گیرم و خدا را شکر می‌کنم.

وی می گوید به خاطر این حواشی نذرکردم؟! مسلماً از این به بعد مردم هرموقع مرا ببینند از من می‌پرسند که چه شد؟ و من هم سکوت می‌کنم و به خاطر این مسائل حاشیه‌ای نذرکرده‌ام که فردا آن را ادا می‌کنم واقعاً دراین یک سال جنجال‌های زیادی برسرشایعه رفتنم به سرخابی‌های پایتخت شد امیدوارم دیگر ازاین اتفاقات نیافتد من این را قاطعانه به شما می گویم که امسال نفت جزوسه، چهارتیم بالای جدول قرارداد می‌گیرد و در آسیا هم صعود می‌کند.

نمی‌دانم چه کسانی چنین چیزهایی را می نوشتند بعد هم که گفته بودند بیرانوند با نفت تمرین نکرده این موضوع صحت ندارد من فقط ازلحاظ روحی شرایط خوبی نداشتم و ازآقای منصوریان اجازه گرفتم که تمرین نکنم و درباره تعویضم در بازی دوستانه باید بگویم خودم خواستم که تعویض شوم وعلی آقا هم من را بیرون آورد. من بازیکنی هستم که ۱۳ سال است دارم زحمت می‌کشم و با همه بچه های تیم نفت دوست هستم من درترکیه هم در تمرینات و بازی‌های دوستانه در اختیار تیم بودم ودر اینجا هم از تمام کادر فنی و مدیریت نفت معذرت خواهی می‌کنم.بیرانوند که دراین مدت تحت تاثیر فضای مجازی قرارگرفته بود گفت : از اینستاگرام خداحافظی کردم درضمن اینستاگرامم را بستم و از تمام صفحات مجازی خداحافظی کرده‌ام تا تمرکزم روی فوتبالم باشد؟!

 

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

koshti - Copy image 01121403 82171162-70905622

یک دیدگاه