تاریخ خبر: ۱۴ بهم ۱۳۹۴
برگزاری دوره داوری و مربیگری تکواندو در لرستان

برگزاری دوره داوری و مربیگری تکواندو در لرستان

برگزاری دوره داوری و مربیگری تکواندو در لرستان

رئیس هیئت تکواندو لرستان از برگزاری ۶ دوره داوری و مربیگری تکواندو در این استان خبر داد.

عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد به میزبانی دوره مربیگری درجه سه تکواندو بانوان کشور درلرستان اشاره کرد و گفت: این دوره های مربی گری شامل دو بخش سایتی و غیر سایتی بوده که از سوم بهمن در شهر خرم آباد آغاز شده است.

جافر وفایی افزود: یکی از این دوره های مربی گری به صورت ویژه بوده به طوریکه یک دان تخفیف به استان لرستان و شش استان محروم دیگر داده شده و دوره دیگر به صورت اشل و قوانین فدراسیون برگزار می شود.

وی به حضور ۶۲ شرکت کننده در دو دوره مربی گری درجه سه بانوان کشور اشاره کرد و گفت: این افراد از ۱۶ استان به مدت یک هفته آموزش های مربی گری در رشته تکواندو را خواهند دید.

رئیس هیئت تکواندو لرستان به برگزاری دوره داوری تکواندو بانوان وآقایان در استان اشاره و بیان داشت: دوره داوری بانوان از ۱۵ تا ۱۸ بهمن برگزار خواهد شد. همچنین دوره داوری و مربیگری آقایان از ۲۶ آذر تا سوم بهمن با حضور ۱۷ استان در لرستان برگزار شد.

وفایی اضافه کرد: استان لرستان برای اولین بار و به طور همزمان موفق شد شش دوره داوری و مربیگری تکواندو را طی امسال برگزار کند که درکشور بی سابقه بوده است و دراین دوره ها حدود ۲۰۰ شرکت کننده ازاستانهای مختلف کشورحضور داشتند.

عضو شورای شهرخرم آباد به حضور ۱۶ مدرس دردوره های مربی گری وداوری تکواندو کشور که در لرستان برگزار شد اشاره کرد و گفت: شهرداری خرم آباد، اداره کل ورزش و جوانان لرستان وهیئت تکواندو استان برای برگزاری این مسابقات همکاری خوبی داشتند.

وی با بیان اینکه لرستان دارای پتانسیل های خوبی در رشته تکواندو است عنوان کرد: وجود نیروهای جوان و باانگیزه زمینه افزایش فعالیت های تکواندو در استان را فراهم می کند به طوریکه در آینده شاهد رشد و شکوفایی تکواندوکاران لرستان هم در بخش بانوان و هم در بخش آقایان خواهیم بود.

رئیس هیئت تکواندولرستان با اشاره به اینکه پیش از این دربخش داوری تکواندو بانوان در استان مشکلاتی وجود داشت یادآورشد: در دوره داوری تکواندوبانوان بیش از ۲۰ داور لرستانی حضور خواهند داشت.

 

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

7 (3) 4 (6) 82188850-70939383

یک دیدگاه