تاریخ خبر: ۲۸ مهر ۱۳۹۴
مرگ بانوی بیرانشهری به هنگام وضع حمل در خودرو

مرگ بانوی بیرانشهری به هنگام وضع حمل در خودرو

فارس ـ خرم آباد
امام جمعه بیرانشهربا بیان اینکه خدمات درمانی دراین شهر زیرصفر است، گفت: بانوی بیرانشهری به خاطر وضع حمل در خودرو و نبود امکانات جان خود را از دست داد.
حجت‌الاسلام محمد نظری درجمع خبرنگاران به وضعیت بهداشتی و درمانی شهر بیرانشهر اشاره کرد و گفت: اگر از صفر تا بیست به بحث درمانی در بیرانشهر نمره بدهیم، باید گفت که وضعیت درمانی این شهر زیر صفر است و متاسفانه وقتی در ساعات پایانی شب یک مشکل درمانی برای شخصی در بیرانشهر به وجود می‌آید، اگر به خرم‌آباد دسترسی نداشته باشد، باید خود را برای برگزاری مراسم ختم آماده کنیم.
وی ادامه داد: متاسفانه داروخانه شبانه‌روزی دربیرانشهر وجود ندارد ودربرخی ازمواقع برخی داروها را در خوار و بار فروشی‌ها بهتر از داروخانه می‌توان یافت کرد.
نظری اظهار داشت: با توجه به زایمان‌های پرخطر در سطح بخش بیرانوند وجود یک دستگاه آمبولانس ضروری است، کما اینکه در این رابطه اخیرا یکی از خانم‌های ساکن بیرانشهر برای زایمان با خودروی شخصی در حال انتقال به خرم‌آباد بود که در بین راه وضع حمل کرده و متاسفانه به دلیل نبود امکانات جان خود را از دست می‌دهد.
امام جمعه بیرانشهر نبود تزریقاتی خانم را ازدیگرمشکلات حوزه بهداشتی و درمانی بیرانشهر عنوان کرد و افزود: به دلیل نبود تزریقاتی خانم درشهر، بانوان بیرانشهری مجبور به سفر به خرم‌آباد می‌شوند و یا اینکه خودشان در منزل تزریق را انجام می‌دهند که به دلیل آشنا نبودن با این موضوع مشکلاتی نظیر فلج شدن بیمار به وجود می‌آید.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image امیدی image

یک دیدگاه