تاریخ خبر: ۰۱ شهر ۱۳۹۵
فاز دوم نهضت آسفالت  خرم آباد آغاز می شود

فاز دوم نهضت آسفالت خرم آباد آغاز می شود

فاز دوم نهضت آسفالت خرم آباد آغاز می شود

درهفته فرهنگی واقتصادی لرستان که طی روزهای ۲۵ لغایت ۲۹ مرداد ماه سال جاری به میزبانی بوستان گفتگو شهرداری تهران انجام گرفت درنمایشگاه دستاوردهای لرستان غرفه شهرداری خرم آباد شیک تر ازدیگر غرفه ها بچشم آمد. دکوراسیون و نورپردازی بسیار زیبا ی این غرفه بازدیدکنندگان بسیار زیادی را جذب کرده بود بطوریکه مهندس عیدی بیرانوند شهردارخرم آباد وحتی اعضای شورای شهردرتمام ساعات کار نمایشگاه درخصوص تحولات شهرخرم آباد به بازدیدکنندگان توضیح می دادند.
شهردارخرم آباد:
هفته فرهنگی باعث تحول اقتصادی در استان لرستان می شود
هفته فرهنگی باعث تحول اقتصادی در استان لرستان می شود ،صنعت گردشگری مان رونق می یابدوجذب سرمایه و منابع مالی و جذب توریست خواهیم داشت. شهردارخرم آباد ضمن عنوان این مطلب گفت : پروژه های خیلی خوبی در استان در حال اجرا است که همه اینها موجبات ترقی استان را فراهم می کند وچهره شفا فی از استان لرستان به نمایش گذاشته می شود.
مهندس عیدی بیرانوند بابیان این نکته که درچنین برنامه هایی فرهنگ لرستان شفاف می شود ، مهمان نوازی مردم لرستان را نمایش می دهیم افزود : هفته فرهنگی واقتصادی فرصت بسیار خوبی بود تا پتانسیل مردم لرستان را به همگان معرفی کنیم ودراین هفته خیلی ها که با شهر واستان ما آشنایی چندانی نداشتند با توضیحاتی که از جانب مسئولین غرفه ها داده شد بخوبی با دستاوردهای ما آشنا شدند وهمین کارباعث جذب گردشگران بی شماری به استانمان خواهدشد.
وی با اشاره به این نکته که آینده لرستان و شهر خرم آباد را بسیار روشن و افق خیلی خوبی می بینم عنوان داشت : با اجرای پروژه های زیر گذر ،تقاطع های غیر هم سطح در ورودی های شهر خرم آباد رونق روستا سرعت بیشتری می گیرد و هدف مان این است که حتما فاز دوم نهضت آسفالت را شروع کنیم و بخشی از معابر خاکی لرستان را کاهش دهیم.
شهردارخرم آباد بااشاره به این نکته که پیاده رو سازی در مرکز شهر خرم آباد و در معابر اصلی شهر هدف اصلی مان است اظهارداشت : بشدت دنبال پیاده رو سازی از جمله خیابان های مطهری و شهدا هستیم وبا این ترفند می خواهیم محور پیاده روی را توسعه دهیم .
عیدی بیرانوند با بیان این نکته که نورپردازی مرکز شهر از جمله پارکها افزایش می یابد تصریح کرد : ۲۰۰ پروژه شهری تا پایان سال چه کوچک و چه بزرگ به سر انجام خواهند رسید.
وی با اشاره به این نکته که افتتاح پروژه هایی مانند پل شهید صارمی ، پل جهادگران ،پل هاشم زاده همه اینها باعث می شود استان ما به شدت در مسیر توسعه قرار بگیردگفت: جناب وزیر کشور قول دادند با راه اندازی شهرداری منطقه ۴ موافقت کنند که با راه اندازی منطقه ۴ این باعث می شود عملکرد شهرداری افزایش یابد ،تسهیل کار ارباب رجوع راحت تر شود ودرنهایت تقسیم کار بهتری داشته باشیم.
شهردارخرم آباد درادامه خاطرنشان کرد : مدیرانی که از غرفه شهرداری بازدید کردند قول دادند در راستای توسعه شهر خرم آباد و استان لرستان کمک کنند و سرمایه داران را به سمت سرمایه گذاری در استان لرستان هدایت کنند.
عیدی بیرانوند درپاسخ به این سوال که آیا درطول برگزاری نمایشگاه وحضور سرمایه گذاران درغرفه شهرداری درخصوص منوریل خرم آباد تصمیماتی اتخاذ نشد افزود : خواهی نخوای شهرما دردراز مدت به منوریل نیازخواهد داشت اما این پروژه هنوز در حال مطالعه اولیه است و هنوز اقدام عملی صورت نگرفته است که امیدوارم روزی شاهد افتتاح منوریل خرم آباد باشیم.
وی دررابطه با هفته فرهنگی واقتصادی لرستان عنوان داشت : هفته فرهنگی باعث جذب گردشگرمی شود و با ورود گردشگر و بازدید از شهر ما خود به خود خیلی از مراکز گردشگری مثل هتل ها ،مراکز خرید ،صنایع دستی مان رونق می یابند واگر جاذبه های گردشگری مان خوب معرفی شوند خود به خود جذب توریست داریم و توریست هم با خود پول و رفاه برای مردم به ارمغان می آورد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

139505160906568168298704 139410271655519706923134 139309240950465274294034 139504050952376307996644

یک دیدگاه