تاریخ خبر: ۰۱ شهر ۱۳۹۵
حلقه‌های متعدد زنجیره طولانی اقتدار ملی ما  بسیار قدرتمند است و حلقه ضعیف آن اقتصاد است

حلقه‌های متعدد زنجیره طولانی اقتدار ملی ما بسیار قدرتمند است و حلقه ضعیف آن اقتصاد است

حلقه‌های متعدد زنجیره طولانی اقتدار ملی ما بسیار قدرتمند است و حلقه ضعیف آن اقتصاد است

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی هم اظهار داشت: ما امروز درجمهوری اسلامی ایران از نعمت بسیار بالا و والای امنیت پایدار برخوردار هستیم و در زیر سایه یک امنیت پایدار می‌توان گام‌های بلندی برداشت.
علاالدین بروجردی افزود: در طول همه‌سال‌های بعد از انقلاب با چالش‌های جدی از طرف استکبار و به‌ویژه آمریکا مواجه بودیم و امروز نیز تلاش آمریکایی‌ها را برای جلوگیری از گشودن گره‌ها در کشور شاهد هستیم بنابراین باید در این شرایط بسیار آماده با همراهی و همدلی فرازهایی که رهبر انقلاب بارها روی آن‌ها تاکید کردند را دنبال کنیم.
وی عنوان کرد: امروز حلقه‌های متعدد زنجیره طولانی اقتدار ملی ما بسیار قدرتمند است و حلقه ضعیف آن اقتصاد است که به دلایلی مانند هشت سال جنگ تحمیلی و تحریم‌های متعددی دچار مشکل شده و امروز ما در یک مقابله با دشمن جهت گشودن این گره‌ها قرار داریم.
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی به جنگ اقتصادی دشمنان اشاره و بیان کرد: بدون تردید در جنگ اراده‌ ملت پیروز است اما باید در این شرایط بسیار آماده‌باشیم و با همدلی و همزبانی کارها پیش ببریم.
بروجردی به تلاش‌های استاندار لرستان در بحث اقتصاد مقاومتی اشاره و بیان کرد: یکی از اصول شناخته‌شده جذب سرمایه‌گذاری خارجی است که به‌طور حتم باید سرمایه‌گذار را دعوت و فرش قرمز جلوی او پهن کنیم.
وی بیان کرد: استان لرستان ظرفیت‌های عمرانی و گردشگری بسیار بالایی دارد اما زیرساخت‌های مورد نیاز بسیار ضعیف است که در این بخش باید تلاش کرد.
بروجردی پایلوت شدن لرستان به‌عنوان استان پایلوت اقتصاد مقاومتی را ظرفیتی برای استان دانست و گفت: وزیر کشور با وجود مشغله‌های زیاد ماهی یکبار به استان لرستان سفر می‌کند که این‌یک فرصت تاریخی است.
وی ضمن تقدیرازتلاش‌های سردارعبداللهی اظهار داشت: سردارعبداللهی در دوران جنگ با شهامت سینه سپر کرده و از تمامیت ارضی کشور دفاع کرد و امروز نیز در عرصه صنعت تلاش‌گر هستند به‌طوری‌که پروژه‌های قرارگاه سازندگی خاتم در لرستان ارقام میلیاردی است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image 2 (09) image image

یک دیدگاه