تاریخ خبر: ۰۸ شهر ۱۳۹۵
کاریکاتوریست لرستانی رتبه نخست جشنواره ملی حقوق بشر آمریکایی را کسب کرد

کاریکاتوریست لرستانی رتبه نخست جشنواره ملی حقوق بشر آمریکایی را کسب کرد

کاریکاتوریست لرستانی رتبه نخست جشنواره ملی حقوق بشر آمریکایی را کسب کرد

 

 

آرش فروغی کاریکاتوریست لرستانی موفق به کسب رتبه نخست جشنواره ملی حقوق بشر آمریکایی شد.

آرش فروغی کاریکاتوریست لرستانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، در رابطه با کسب رتبه اول بخش ویژه کاریکاتور چهره جشنواره ملی حقوق بشر آمریکایی اظهار داشت: این جشنواره به همت حوزه هنری البرز در تالار سوره حوزه هنری تهران برپا شد.

وی با اشاره به اینکه در این مراسم از سوی حوزه هنری استان لرستان شرکت کرده بود، افزود: ۸۰۰ اثر در سراسر کشور برای این جشنواره کارشده بود که در بخش کاریکاتور ۸ اثر انتخاب و چهار اثر به‌عنوان برترین‌ها انتخاب شدند.

این کاریکاتوریست لرستانی بیان کرد: اثری که به این جشنواره ارسال کردم اثر برگزیده در جشنواره سوریه بود که تصویری از باراک اوباما بود که مقام نخست جشنواره بین‌المللی کارتون و کاریکاتور سوریه را نیز به خود اختصاص داده بود.

وی عنوان کرد: تاکنون ۳۶ جایزه بین‌المللی و حدود ۲۰ جایزه کشوری و منطقه‌ای کسب کرده‌ام و بیش از ۱۰۵ اثر دارم که بیشتر آن‌ها در جشنواره‌ها شرکت داده‌شده‌اند.

فروغی در رابطه با برنامه‌هایی ک در زمینهٔ کاری دارد، تصریح کرد: شرکت در جشنواره کاریکاتور برزیل، هنر مقاومت و دوسالانه کاریکاتور تهران را در پیش رو دارم.

منبع:تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-08-31 04:11:14Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com 139504081114027368018494 IMG_20160210_104847

یک دیدگاه