تاریخ خبر: ۲۸ مهر ۱۳۹۴
بعد ازگذشت ۴ سال تیم دراگون‎بت لرستان به رقابت های  قهرمانی کشوراعزام می شود

بعد ازگذشت ۴ سال تیم دراگون‎بت لرستان به رقابت های قهرمانی کشوراعزام می شود

فاضلی سرمربی تیم دراگون‎بت لرستان:
اگر عشق و علاقه نباشد، یک دقیقه ورزش را ادامه نمی‎دهیم
اگربخاطرداشته باشید درطی سالهای قبل درتمامی رشته های قایقرانی بروبچه های لرستانی ازجمله خرم آبادی ها درمسابقات قهرمانی کشوروحتی آسیایی وجهانی حرف ها برای گفتن داشتند اما با کناررفتن مهندس مختاری شهردار وقت خرم آباد که فردی عاشق قایقرانی بود وبدنبال آن خشک شدن دریاچه کیو این ورزش به یکباره تعطیل شد وهرکس به سراغ کارخودش رفت اما دراین میان یک نفر که هرگز تسلیم این ماجرا نشد مهدی فاضلی بود که با نوشتارهای موثرخود دررسانه های مختلف بارها، داد اعضای قایقرانی را به گوش مسئولین رساند اما گوش شنوایی وجود نداشت وبعضی بخاطر رفع مسئولیت بچه های این هیات را به وجود سدهای آبی دراستان دلخوش می کردند وآنان را به دنبال نخود سیاه می فرستادند تا بلکه نسبت به این ورزش دلسرد شوند و.. اما شخص مهدی فاضلی مربی زحمت کش وباغیرت لرستان میدان را هرگز ترک نکرد وآنقدرایستادگی کرد تا توانست بالاخره با جمع وجورکردن تعدادی جوان بااستعداد دوباره تیم دراگون‎بت لرستان راتشکیل دهد تا جوانان لرستان شروع طوفانی دیگری دررقابتهای قهرمانی کشوروبطورحتم حضوردرتیم ملی کشورمان داشته باشند که امیدواریم زحمات این مربی جوان به بار بنشیند ودوباره شاهد شکوفایی ورزش قایقرانی که استعدادهای زیادی دراستانمان نهفته است باشیم.
اما درخصوص فعالیت های جدید تیم دراگون‎بت لرستان این مربی با دانش گفت: بعد از بازی‎های آسیایی گوانگ‎ژو، تمرینات این رشته در خرم‎آباد تعطیل شد و حالا برای پیکارهای قهرمانی کشور بار دیگر تمرین‎ها را از سر گرفته‎ایم.
وی ادامه داد: دراگون‎بت تا زمانی‎که زیرنظر فدراسیون قایقرانی بود، شرایط خوبی داشت اما از زمانی‎که به عنوان یکی از رشته‎های فدراسیون انجمن‎های ورزشی درآمده، شرایط خوبی ندارد و در لرستان این رشته فقط روی کاغذ وجود داشت.
فاضلی بابیان این نکته که ورزش دراگون‎بت در کشور نیز با این‎کار افت کرد و متأسفانه الان شرایط مطلوبی ندارد تصریح کرد : از سال ۸۴ تا الان فقط با قایقی که فدراسیون قایقرانی به ما داده، تمرین می‎کنیم که برای امسال قابل استفاده نبود و با کمک بخش خصوصی آن را تعمیر و چندین پارو خریدیم.
سرمربی تیم دراگون‎بت استان با اشاره به اینکه همه کارها را خودمان انجام می‎دهیم خاطرنشان کرد: مسئولین هیچگونه حمایت مادی و معنوی از ما نمی‎کنند و اگر عشق و علاقه نباشد، یک دقیقه ورزش را ادامه نمی‎دهیم.
فاضلی گفت: ۲۴ مهرماه پیکارهای دراگون‎بت قهرمانی کشور در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‎شود که بعد از چندسال در این رقابت‎ها شرکت خواهیم کرد که امیدوارم هرچند که بچه های ما تجربه کافی رادراین مسابقات ندارند بتوانند شگفتی ساز شوند ودراولین حضورخود مقامی درخوراستان لرستان کسب کنند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

2185036 139412202135059017315094 image image

یک دیدگاه