تاریخ خبر: ۰۸ ارد ۱۳۹۵
سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد : استعفایم برای وارد کردن شوک به مسئولین استان بود

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد : استعفایم برای وارد کردن شوک به مسئولین استان بود

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد :

استعفایم برای وارد کردن شوک به مسئولین استان بود

بدون شک یکی ازمربیان خوب لیگ دسته اول باشگاه های کشور سرمربی تیم فوتبال خیبرخرم آباد است که با دست خالی توانست تیمش را ازسقوط به دسته پایین ترنجات دهد تا فصل آینده جوانان لرستانی با دلگرمی بیشتری بازیهای این تیم را پی بگیرند.
نیکبخت هفته قبل بعد ازاینکه توانست از تیم داماش گیلان یه مغلوب بسازد بدون درنگ از سمت خود استعفا داد واردوی خیبری ها را ترک وبه تهران عزیمت نمود.
وی درخصوص استعفای خود گفت: متاسفانه فشارمالی که به اعضای تیم خیبر، بازیکنان و کادر فنی وارد آمده بود من را مجبوربه استعفا کرد.
علی نیکبخت با بیان اینکه من رسالت خود را در رابطه با حفظ تیم خیبر درلیگ دسته یک به طور کامل انجام داده ام عنوان داشت: این امر به حد خیلی بالایی تحقق پیدا کرده اما دیگر مشکلات و فشارهای مالی کادرفنی و بازیکنان تیم را رنج می دهد.
سرمربی تیم فوتبال خیبرخرم آباد بیان داشت: امیدواریم هر چه سریع تر مسئولین به تیم برسند و مشکلات آن را حل کنند.
علی نیکبخت  با بیان این نکته که  تیم خیبر دروضعیت مالی اسفباری به سرمی برد افزود :درطی این مدت تنها کسی که از تیم فوتبال خیبرازابتدا تا کنون حمایت کرده استاندارلرستان بوده ولی نمی دانم چرا حدود سه تا چهار ماهی است که به دلایلی این کمک ها دیگر به تیم صورت نمی گیرد؟!
وی با تاکید براینکه وضعیت اسفباری برتیم فوتبال خیبرخرم آباد به لحاظ مالی حاکم است اظهارداشت : نمی دانم درلرستان چرا شرایط اینگونه است  که هیچ ارگانی قبول نمی کند به تیم خیبر کمک کند.
سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد با تاکید براینکه استاندارلرستان فردی ورزشی بوده و حمایت های خوبی از تیم فوتبال خیبرتاکنون داشته است گفت: متاسفانه طی چهارماه گذشته و تا این ساعت به هر دلیلی این کمک ها دیگر به تیم خیبر صورت نمی گیرد.
نیکبخت با بیان اینکه استاندارلرستان دستورکمک به تیم فوتبال خیبررا به ارگانهایی مانند ورزش و جوانان، شهرداری، همیاری شهرداریها و … داده است گفت: باید ارگانی کمک به تیم فوتبال خیبر را متقبل کند اما به دلایلی و از نظر دولتی بنا به گفته ها، مستقیم نمی توانند به تیم کمک مالی داشته باشند، این درحالیست که  اگر مدیران دستگاههای اجرایی بخواهند  براحتی  می توانند از محل یک درصد حق ورزش کمک حال این تیم جوان وریشه دارباشند.
وی با اشاره به این نکته  که استعفایم برای وارد کردن شوک به مسئولین استان بود افزود : باید از بازیکنان تیم خیبرتشکر کنم چرا که تا کنون با تعصب وغیرت کار را درلیگ به جلو برده اند  ومن به وجود اینچنین جوانانی با غیرت افتخارمی کنم .
سرمربی تیم فوتبال خیبرخرم آباد تصریح کرد: خیبر بومی ترین تیم در لیگ فوتبال کشور محسوب می شود و مسئولین باید به این تیم کمک کنند.
نیکبخت با بیان اینکه درحال حاضر بازیکنان تیم فوتبال خیبرخرم آباد چهارماه حقوق معوقه دارندگفت: من استعفا داده ام تا به مسئولین استان شوکی وارد شود و به فکر این تیم بیفتند و به داد این بچه ها برسند.
وی بیان داشت: درصورتی که برای حل مشکلات مالی تیم دراولین فرصت اقدام شود حاضرم به تیم برگردم و کار را ادامه بدهم.
سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد بیان داشت: هم اکنون این تیم دررده یازدهم جدول لیگ دسته یک فوتبال کشورقرارداشته وبا دست خالی امابا همت این همه تماشاگر مشتاق جایگاه خوبی هم در لیگ دارد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

7 (4) 82171162-70905622 2091829 IMG08535381

یک دیدگاه