تاریخ خبر: ۲۳ شهر ۱۳۹۵
فوتسال لرستان نیازمند حمایت بیشتر

فوتسال لرستان نیازمند حمایت بیشتر

فوتسال لرستان نیازمند حمایت بیشتر

بهمن جوکاردرگفتگو با بامداد لرستان دراین خصوص گفت: مهمترین نیاز تیم فوتسال کارگران استان درحال حاضر حمایت مسئولین برای مسابقات سال جاری می باشد که درمهر یا آبان ماه سال جاری با برگزاری بازیهای تدارکاتی جهت آماده سازی تیم برگزارخواهند شد.
وی با اشاره به عملکرد قابل تحسین این تیم افزود: تیم ما همه ساله با قاطعیت قهرمان این مسابقات می شود وسال گذشته درمسابقات کشوری این تیم دربازی اول تیم کارگران خوزستان را که به قول خودشان ۶ ماه تمرین کرده بودند را دو بریک شکست داده و دربازی دوم با تیم میزبان سپاهان اصفهان با نتیجه صفر صفر مساوی کردیم و در بازی سوم با تیم شیراز قهرمان چند دوره این مسابقات ابتدا در نیمه اول دو بر صفر پیش افتادیم ولی متاسفانه نیمه دوم روی اشتباه فردی و با تجربه بازیکنان شیرازی ۳ بر ۲ نتیجه را واگذار کردیم.
وی در پاسخ به سوال ما، درخصوص رشد این رشته ورزشی می گوید: متاسفانه اکثر فوتسالیست های این استان به آن رشد تا جایی که باید درسطح کشور باشند نرسیدند و بیشتر آنها دورشرکت کردن درمسابقات را خط کشیدند و هرازگاهی فقط برای سلامتی خودشان بازی می کنند.
متاسفانه نبود امکانات واسپانسربه معضلی برای این رشته تبدیل شده و اعضای تیم اکثر مواقع هزینه های مسابقات را خودشان پرداخت می کنند.
رشد فوتسال دراستان بر اساس توجهات بیشتر به این رشته ورزشی طی این چند سال اخیر وانتخاب تیم کارگران استان به عنوان نماینده برای شرکت درمسابقات کشوری خوب بوده اما برای موفقیت دراین رشته ورزشی باید ازپایه شروع کرد و ازاسپانسر های مالی برای حمایت استفاده شود تا ورزشکاران دغدغه هزینه را نداشته باشند وبا خیال آسوده به تمرینات خود برای آمادگی هر چه بیشتر برای شرکت در مسابقات بپردازند.
تیم استان درارزیابی بادیگر تیم های کشورتیم استان تیم خوبی است و قابلیت رقابت با دیگر تیم ها را دارد و اگر مسئولین توجه بیشتری به این رشته داشته باشند به راحتی می تواند در عرصه اولی ها حرفی برای گفتن داشته باشد.
تنها مانع پیشرفت فوتسال این استان نبود اسپانسر می باشد چرا که اعزام تیم به مسابقات هزینه های خاص خود را دارد که متاسفانه کمتر جایی حاضر به قبول این هزینه ها هستند.
پیشنهاد من به عنوان عضو کوچکی در فوتسال کارگران توجه بیشتر و حمایت از این رشته ورزشی است . برای موفقیت در این رشته باید از پایه در بین نوجوانان و جوانان و بزرگسالان مسابقاتی برگزار شود تا افراد با استعداد در این زمینه شناسایی شوند.
در پایان از همه کسانی که برای فوتسال استان زحمت کشیده اند قدردانی می شود خصوصا شهردار خرم آباد ، معاون شهردار آقای رضا بردبار که سال گذشته هزینه های مسابقات را عهده دار بودند و امسال نیز قبول زحمت کرده اند. همچنین رئیس اداره تعاون ، کار و امور اجتماعی استان و مسئول فوتسال کارگران استان کمال تشکر را دارم که همه ساله برای این تیم قبول زحمت می کنند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

1 (4) 82133740-70836269 7 (4) 7 (5)

یک دیدگاه