تاریخ خبر: ۲۷ شهر ۱۳۹۵
دومین محفل شعر و ادب «هَچایه» در خرم‌آباد برگزار شد.

دومین محفل شعر و ادب «هَچایه» در خرم‌آباد برگزار شد.

به مناسبت بیست و هفتم شهریورماه ، روز شعر و ادب پارسی، دومین محفل شعر و ادب «هَچایه» در خرم‌آباد برگزار شد.

دومین محفل شعر و ادب «هِچایه» عصر شنبه بیست و هفتم شهریور با استقبال و حضور پرتعداد شاعران لرتبار در سالن آمفی تئاتر حوزه هنری لرستان برگزار شد.

در این مراسم که به همت انجمن دانش آموختگان خرم آباد برگزار شد ، هفده تن از شاعران جوان استان به خوانش اشعار خود پرداختند که این اشعار در موضوعات مختلف شعر طنز، اجتماعی و عاشقانه بود.

از شاعران لرستانی که در این محفل شعرخوانی کردند، می توان به کامین عالیپور ، وحید نجفی ، امید گندمی ، مریم مطاعی ، سروش شفیعیان ، داریوش منصوری ، ابوالفضل احسن زاده ، زهرا لاله ، مهدی حافظی ، رضا آزادیان ، فاطمه گودرزی ، علی باقر زاده ، مرضیه رباطی ، مصطفی موسوی ، مهران فلاح ، داود حسنوند و هانیه بیرانوند اشاره کرد.

محمد بهاروند ، دبیر دومین محفل شهر هچایه و عضو شورای مرکزی انجمن دانش آموختگان با بیان اینکه این در این مراسم شاهد استقبال خوبی از اهالی شعر و ادب استان بودیم، از تداوم محافل شعر “هَچایه ” در آینده خبر داد و ابراز امیدواری کرد با همکاری و همراهی سایر نهادهای فرهنگی استان ، شاعران لرستانی بتوانند جایگاه واقعی خود را در کشور پیدا کنند.

بخش پایانی این مراسم با اجرای موسیقی توسط سه تن از نوازندگان شهر خرم‌آباد، همایون فرامرزی ، داریوش منصوری و برزو بیرانوند همراه بودکه استقبال و تشویق حاضران در جلسه را در پی داشت.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

حمید ایزد پناه photo_2016-02-07_15-17-41

یک دیدگاه