تاریخ خبر: ۰۵ آبا ۱۳۹۴
وداع فوتبال لرستان با عزیزسلیمانی خداحافظ عزیز

وداع فوتبال لرستان با عزیزسلیمانی خداحافظ عزیز

عزیزسلیمانی‌نژاد ازخادمین اباعبداله الحسین (ع) مرد زحمتکش وخاک خورده فوتبال لرستان ویکی ازپیشکسوتان خوب و با اخلاق فوتبال لرستان که سکان هدایت کمیته فوتسال استان را هم برعهده داشت، پس از ۶ ماه دست و پنجه نرم کردن با بیماری گوارشی شنبه گذشته ۲۵ مهرماه مصادف باسوم محرم الحرام، ماه عزای سید وسالارشهيدان درسن ۴۴ سالگی جان رابه جانان تسلیم کرد.
سلیمانی‌نژاد بازیکن اسبق تیم‌های نوجوانان وجوانان لرستان در دهه ۶۰ ، استقلال شرق، فجر۵۷، پارسیلون ، سایپا و… فعالیت زیادی را درکارنامه ورزشی خود داشت.
وی پس ازپایان دوران بازیگری خود به دلیل عشق وعلاقه ای که به فوتبال داشت بلافاصله درکلاسهای مربیگری شرکت نمود وبه عنوان یکی ازمربیان بازیکن ساز درطی سالهای گذشته هدایت تیم های تیم‌های پارس خودرو، هلال احمر، ولوو و سايپا خرم‌آباد را برعهده گرفت.
سلیمانی پس ازآن با تاسیس مدرسه فوتبال سایپا لرستان، با مدیریت صحیح خود موفق شد درطی چندین سال پیاپی مدرسه‌ فوتبال را به عنوان يكي ازمدارس فوتبال برترونمونه كشور معرفی نماید.
مرحوم سلیمانی‌نژاد که درمیان جامعه ورزش لرستان به صداقت، پاکی و اخلاق‌گرا بودن‌، شهرت داشت. به دنبال بروزعارضه دستگاه گوارش ارديبهشت‌ماه امسال، دربيمارستان شهداي عشاير خرم‌آباد بستری شد و پس از چند عمل جراحي که موثر واقع نشد ۲۷ خردادماه به تهران اعزام ودر بيمارستان فيروزگرتهران تحت مراقبت قرارگرفت که با وجود انجام عمل جراحي، هنگامي كه در بخش مراقبت‌هاي ويژه بود دچار سكته خفيف مغزي شد. این پیشکسوت دوست داشتنی درتاریخ ۴ شهريورماه به صلاحدید پزشکان مجددا به بيمارستان شهداي عشايرلرستان منتقل وسرانجام صبح روزشنبه ۲۵ مهرماه جاری دارفانی را وداع گفت.
پیکرمرحوم عزیزسلیمانی‌نژاد صبح یکشنبه ۲۶ مهرماه برروی دستان جامعه ورزش لرستان از جمله خانواده فوتبال در ورزشگاه تختی خرم‌آباد به حرکت درآمد وسپس ازتشیع شد و در قطعه نام‌آوران قبرستان صالحین درکنار مرحوم ناصرمیرزایی به خاک سپرده شد. از مرحوم سليماني دو دختر ۱۴ و ۳ ساله به يادگار مانده است که تنها یادگاران وی می باشند.
مرحوم سلیمانی‌نژاد درتمام عمرخود درخدمت فوتبال لرستان بود حتی درآخرین لحظات که دربیمارستان شهدای عشایر وزمانی که هنوزبه کما نرفته بود به دفعات سفارش نونهالان ونوجوانان بی بضاعت مدرسه فوتبالش را به شاگرد خود سعید دولتشاه می کرد که از هرنظرآنان راساپورت کند.
روحش شاد ویادش برای همیشه گرامی باد
بامدادلرستان درگذشت این پیشکسوت فوتبال لرستان را به خانواده وی و جامعه فوتبال از جمله آن دسته ازعزیزانی که ازابتدای بیماری اویک لحظه وی را تنها نگذاشتند تسلیت عرض نموده، امیداست خداوند به خانواده آن بزرگوار صبر عطا کند چرا که ضایعه بزرگی هم برای آنان و هم برای فوتبال لرستان رخ داده است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه