تاریخ خبر: ۱۱ مهر ۱۳۹۵
اکران انیمیشن سینمایی «ناسور» در سینماهای کشور به تعویق افتاد

اکران انیمیشن سینمایی «ناسور» در سینماهای کشور به تعویق افتاد

اکران انیمیشن سینمایی «ناسور» در سینماهای کشور به تعویق افتاد

کارگردان انیمیشن «ناسور» گفت: پیش‌ازاین قرار بود این انیمیشن در آغاز دهه محرم در سینماهای کشور اکران شود اما به دلیل وجود برخی مشکلات در هماهنگی‌های انجام‌شده این زمان به تأخیرافتاده و تاریخ دقیق اکران آن هنوز مشخص نیست و تا روزهای آینده مشخص می‌شود.

کیانوش دالوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بروجرد با اشاره به مدت‌زمان ساخت انیمیشن سینمایی «ناسور» اظهار داشت: این انیمیشن به مدت ۱۸ ماه ساخته‌شده و تاکنون با دریافت دو جایزه به‌عنوان اثری برتر شناخته‌شده است.

وی افزود: این انیمیشن تابه‌حال موفق به دریافت عنوان بهترین انیمیشن جشنواره «غدیر» نجف در کشور عراق و تقدیر از اثر در چهاردهمین اجلاس بین‌المللی پیر غلامان به‌عنوان اثری آیینی شده است.

کارگردان بروجردی انیمیشن سینمایی «ناسور» بیان کرد: این انیمیشن به تهیه‌کنندگی مشترک محمدحسین قاسمی و داریوش دالوند ساخته‌شده و توسط شرکت سینمایی نورتابان پخش‌ می‌شود.

وی با اشاره به رونمایی از پوستر جدید انیمیشن در آستانه ماه محرم خاطرنشان کرد: این دومین پوستر انیمیشن ناسور است که هم‌زمان با آغاز ماه محرم رونمایی شده است.

دالوند در خصوص زمان اکران این انیمیشن در سینماهای کشور عنوان کرد: پیش‌ازاین قرار بود این انیمیشن در آغاز دهه نخست محرم در سینماهای کشور اکران شود اما به دلیل وجود برخی مشکلات در هماهنگی‌های انجام‌شده این زمان به تأخیر افتاده و تاریخ دقیق اکران آن هنوز مشخص نیست و تا روزهای آینده مشخص می‌شود.

به گزارش تسنیم، انیمیشن سینمایی «ناسور» بر اساس منابع معتبری ازجمله «نفس المهموم» تألیف شیخ عباس قمی و کتاب‌های «لهوف» و «آه» نوشته و به تصویر کشیده شده است.

«ناسور» راوی جراحتی است که از شهادت مظلومانه امام حسین (ع) ویاران ایشان در دل همه آزادی خواهان جهان ایجادشده است و واقعه کربلا در بخش اعظمی از داستان آن به تصویر کشیده می‌شود.

 

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

2171593 6 (3) 421303890_159811 6 (11)

یک دیدگاه