تاریخ خبر: ۲۲ خرد ۱۳۹۵
ضرورت روشنایی دربزرگراه خرم آباد ـ پل زال

ضرورت روشنایی دربزرگراه خرم آباد ـ پل زال

ضرورت روشنایی دربزرگراه

خرم آباد ـ پل زال

عباس طولابی:

قابل توجه استانداران لرستان وخوزستان ونمایندگان این استانها درمجلس شورای اسلامی .

با عرض سلام و ادب به هموطنان خوبم:

پیشنهاد تامین روشنایی وتجدید نظردرمبلغ اخذ عوارض خرم آباد به اندیمشک در مقایسه با اتوبان قم ـ تهران امری خداپسندانه است وبس!

جا دارد اززحمات عزیزانی که درسالهای قبل به هرنحوی دراحداث اتوبان خرم آباد پل زال( دوبانده کردن) آن نقشی داشته اند صمیمانه تشکروقدردانی شود و ازخداوند منان برای آن عزیزان سلامتی وطول عمرآرزوداریم چرا که با این اقدامشان منطقه خرم ما را آباد نمودند.

اما، درخصوص تامین روشنایی عرض می شود به منظورحفظ سلامتی کلیه مسافرینی که در این محورتردد می نمایند ازمسئولین انتظار داریم همانند اتوبان قم ـ تهران اولا نسبت به تامین روشنایی از ابتدا تا انتها طرح اقدام نمایند.

ثانیا درخصوص میزان مبلغ عوارضی قم ـ تهران فقط رفت و برگشت مبلغ هزار تومان ریال دریافت می کنند اما، درعوارضی خرم آبادـ اندیمشک مبلغ ۲۴ هزار تومان دریافت می گردد که این یک بام و دو هوا جای سوال دارد؟

چرا جبران هزینه های سرمایه گذاربخش خصوصی دربزرگ راه ها که جزو طرح های ملی بوده بایستی ازجیب مردم پرداخت گردد تا مشارالیه به هدف خود ازمشارکت دراین طرح برسد؟

اما درخصوص تامین روشنایی از ابتدا تا انتها عرض می کنم که مسئولین محترم:

راننده به محض خروج از تونل ها چون میدان دیدش کم است و از روشنایی به تاریکی ورود پیدا می کند لذا لحظه ای دچار توهم خواهد شد واحساس می کند که دردره یا به تپه های کنارجاده ویا ازجاده منحرف می شود وهمین موضوع دربعضی از موارد منجر به انحراف از جاده وواژگونی و با به اصطلاح تصادف خواهد شد پس روشنایی طول مسیر(از خرم آباد به اندیمشک) مد نظر است نه داخل تونلها.

بنابراین ازمسئولین این دواستان تقاضا داریم دستورفرمایند به روشنایی این اتوبان ازابتدا تا انتها همانند قم ـ تهران اقدام نمایند تا آن طرح کامل وعالی کاملتر گردد.

قبلا ازهمکاری صمیمانه مسئولینی که دراین امرحیاتی کلیه هموطنان را یاری می نمایند صمیمانه تشکروقدردانی می شود.

 

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

کوهنوردی 139301281007414032546494 139503250824346717918634 بازار

یک دیدگاه