تاریخ خبر: ۲۳ خرد ۱۳۹۵
معاون استاندار لرستان: به وعده های داده شده پایبندیم

معاون استاندار لرستان: به وعده های داده شده پایبندیم

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان با بیان اینکه تعامل به معنای واگذاری اختیارات و وظایف به همه نیست، گفت: برای نقش نمایندگان احترام ویژه قائل هستیم ولی در اجرا به قولی که به مردم داده ایم پایبندیم.

به گزارش بامداد لرستان به نقل از ایرنا

سید سعید شاهرخی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران استان افزود: یکی از رویکردهای ما در استان تعامل با نمایندگان با توجه به حفظ تفکیک قوا بوده، به طوریکه ما برای نقش نظارتی نمایندگان تا جایی که بر اساس سیاست های دولت باشد احترام قائل هستیم.
وی با بیان اینکه این روزها بحث جابجایی مدیران مطرح است، اظهار کرد: این مهم یک امر طبیعی بوده چرا که افرادی به دلایلی ممکن است از همراهی با دولت باز بمانند و افرادی ارتقا پیدا کنند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: مبنای عزل ونصب های ما همراهی با مردم، اعتقاد به رای آنها و حرکت در جهت خواسته های آنان بوده که همانا تحقق سیاست ها و برنامه های وعده شده به مردم است.
شاهرخی همفکربودن، توانمندی، اعتقاد به رای مردم و شعارهای دولت را لازمه همکاری با تیم مدیریتی استان دانست و گفت: امکانپذیر نیست فردی اعتقاد به دولت و رای مردم نداشته باشد و در تیم دولت در استان حضور داشته باشد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان اضافه کرد: به طور قطع اگر مدیرانی در اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی و اعمال سیاست های دولت و وفاداری به رای مردم، ناتوان باشند در برکناری آنها درنگ نخواهیم کرد.
شاهرخی بیان کرد: ما بر اساس مشی دولت در استان به هیچ عنوان از افراد افراطی که با سیاست های دولت همراه نیستند استفاده نخواهیم کرد و توصیه می شود به این قضایا توسط برخی افراد دامن زده نشود.
وی تصریح کرد: رای مردم در ۲۴ خرداد۹۲ نه گفتن به افراط و تفریط، بی برنامگی و خودسری بود و به هیچ عنوان، نیروهایی که این فکر را دارند حتی اگر مورد سفارش و تاکید افرادی باشند، بکارگیری نمی شوند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان افزود: در دستگاههای مختلف اجرایی چه سیاسی چه اجرایی اختیارات خود را به هیچ کس واگذار نمی کنیم چون در مقابل مردم مسئول هستیم .

*** حکم فرماندار جدید کوهدشت ابلاغ شد
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان همچنین گفت: حکم فرماندار جدید کوهدشت امروز ابلاغ شده ووی به زودی منصوب می شود.
شاهرخی بدون اشاره به نام فرماندار جدید افزود: این فرد از فرمانداران با سابقه کشور بوده و سرپرست فعلی فرمانداری کوهدشت نیز به عنوان مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری لرستان فعالیت خواهد کرد.

***توجه به معیشت و ایجاد اشتغال دو اولویت دولت در لرستان
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان همچنین گفت: ایجاد شغل، توجه به معیشت، رشد اقتصادی، بسترسازی برای فعالیت بخش خصوصی و احیا ظرفیت های راکد از اولویت های مهم دولت در استان بوده است.
شاهرخی ادامه داد: در این مدت طرح توسعه فرودگاه با ۵۲۰ میلیاردریال، کشت و صنعت با ایجاد دو هزار و ۷۰۰ فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم، ساخت برج های دوقلوبا چهار هزار میلیارد ریال اعتبار و ساخت هتل در ستور کار قرار داشته و استان به خوبی مورد توجه قرار گرفته است.

***اجرای ۵۳۴ طرح اقتصاد مقاومتی در لرستان
وی با اشاره به انتخاب لرستان به عنوان یکی از استان های الگوی اقتصاد مقاومتی گفت: در این راستا ۵۳۴ طرح در کمیته های چهارگانه تعریف شده و اجرا می شود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان افزود: ۲۴ طرح در کمیته اجتماعی فرهنگی، ۱۶۵ طرح در کمیته اقتصادی، ۳۱ طرح در کمیته برنامه ریزی و ۳۱۴ طرح در کمیته عمرانی در حال پیگیری است.
شاهرخی اضافه کرد: دولت تدبیر و امید در شرایطی شروع به کار کرد که رشد اقتصادی کشور منفی ۵.۸ ، سرمایه گذاری منفی ۴۴، تورم همراه با رکود ۴۱ درصد ورشد اقتصادی صنعت منفی ۳۷ بود.
وی اضافه کرد: با وجود فروش ۷۲۰ میلیارد دلاری نفت، کشور در هشت سال قبل از دولت تدبیر و امید در بدترین شرایط اقتصادی به سر می برد و البته ریالی از محل درآمدهای نفتی در لرستان سرمایه گذاری نشد.
شاهرخی تجمیع نیروهای وفادار به نظام، جلوگیری از تفریط و خودسری همگرایی و وحدت و همچنین موفقیت در پرونده هسته ای را از اقدامات اساسی دولت یازدهم برشمرد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image 6 (4) image

یک دیدگاه

  • جناب سیدسعد شاهرخی بدون شک یکی از عوامل عقب ماندگی استان لرستان عملکردهای غلط وافراطی سیاسی بوده که در سایر نقاط کشور هیچگاه بشدت لرستان نبوده وخودشما که یکی از افراطون هستید برخلاف شعار اعتدال دولت روخانی که کم وبیش در کشور صورت گرفته است را رعایت نکردید وریشه جریان مقابل در استان کندید وحالا دم از نظر مردم در ۲۴خردادمی زنید درست است در ۲۴خردادمردم نظرخودرادادندوعملکرد افراطی بعضی هاموجب شد تا در ۷ اسفند ۹۴ نظر دیگری بدهندوبرگردند وانکه باید قبل از هرکسی صحنه سیاسی استان راترک کند خود شماها هستید که آبروی روحانی بیچاره را هم بردید وحالا همراهی بادولت را دست آویز کرده اید همانطور که در ۲۴ خرداددیگران به رای مردم گردن نهادند. قانون دموکراسی می گویدشماها هم به رای مردم گردن بنهیدوبروید