تاریخ خبر: ۲۴ خرد ۱۳۹۵
ششمین جشنواره کتاب‌خوان رضوی در بروجرد

ششمین جشنواره کتاب‌خوان رضوی در بروجرد

ششمین جشنواره کتاب‌خوان رضوی در بروجرد برگزار می‌شود

مدیر امور کتابخانه‌های عمومی بروجرد گفت: ششمین جشنواره کتاب‌خوان رضوی هم‌زمان با فرارسیدن دهه کرامت در شهرستان بروجرد برگزار می‌شود.

داود پهلوان اظهار داشت: ششمین جشنواره کتاب‌خوان رضوی هم‌زمان با سراسر کشور در دهه کرامت به مناسبت سالروز میلاد حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه‌(ع) در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی و گسترش فعالیت‌های فرهنگی مرتبط با دهه کرامت خواند و افزود: این جشنواره توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نقاط مختلف کشور برگزار می‌شود.

مدیر امور کتابخانه‌های عمومی بروجرد با اشاره به شرایط شرکت در مسابقه کتاب‌خوان رضوی عنوان کرد: این مسابقه کتاب‌خوانی از عناوین منتشرشده در سه کتاب امام علی بن موسی‌الرضا(ع) نوشته بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس‌ رضوی ویژه گروه سنی جوانان و بزرگ‌سالان، اعترافات غلامان از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ویژه گروه سنی نوجوانان تا ۱۷سال و کتاب دوست مهربان کبوترها نوشته مجید محمدی ویژه گروه سنی کودکان تا ۱۱ سال برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه شرکت در این جشنواره برای تمامی سنین به‌صورت فردی یا گروهی آزاد است، خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به‌منظور شرکت و ثبت‌نام در این مسابقه و نیز دریافت کتاب‌های آن می‌توانند به یکی از کتابخانه‌های عمومی شهرستان بروجرد مراجعه کنند.

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

1772181 IMG11403393 image 139504131101327028060064

یک دیدگاه