تاریخ خبر: ۲۶ خرد ۱۳۹۵
یازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر در لرستان برگزار می‌شود

یازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر در لرستان برگزار می‌شود

یازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: یازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر در استان لرستان برگزار می‌شود.

 روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان علی آشتاب مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان با بیان اینکه یازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر در لرستان برگزار می‌شود اظهار داشت: ثبت‌نام این جشنواره از شانزدهم خرداد آغاز و تا پایان روز ۳۱ تیرماه امسال ادامه دارد.

وی افزود: کارآفرینان پیشگامان نوآوری و تحول‌اند که از طریق تشخیص فرصت‌ها ارزش‌آفرینی کرده و با رفتار نوآورانه خود رشد مستمر برای کسب‌وکار و پویایی برای اقتصاد کشور به همراه می‌آورند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان عنوان کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از برگزاری ۱۰ دوره جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر ملی و استانی در نظر دارد با بهره‌گیری از تجارب گذشته، یازدهمین دوره را نقطه عطفی در انتخاب الگوهای اقدام و عمل قرار دهد و در این راه با تلفیق علم و تجربه، کارآفرینان اثرگذار را برگزیده و با معرفی آن‌ها به جامعه از آنها تقدیر به عمل آورد.

وی بیان کرد: از تمامی افراد و شرکت‌هایی که خود را واجد شرایط کارآفرینی می‌دانند دعوت می‌شود از تاریخ یکشنبه ۱۶ خرداد لغایت پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ به سایتwww.karafarinanebartar.ir  مراجعه و فرایند ثبت‌نام را تکمیل کنند.

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

2079153 1762457 2038904 703117

یک دیدگاه