تاریخ خبر: ۲۶ خرد ۱۳۹۵
دوچرخه سوار بروجردی المپیکی شد

دوچرخه سوار بروجردی المپیکی شد

دوچرخه سوار بروجردی المپیکی شد

آروین معظمی گودرزی ورزشکار بروجردی از سوی کمیته فنی فدراسیون دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از اعضای تیم ملی جهت اعزام به المپیک ریو انتخاب شد.

به گزارش چهارشنبه روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بروجرد، دبیر هیات دوچرخه سواری بروجرد و مربی تیم دوچرخه سواری استان لرستان گفت: شرکت در چهار دوره مسابقات انتخابی و کسب عناوین برتر یکی از شرایط کسب سهیمه المپیک است که تاکنون سه دوره از این مسابقات برگزار شده و معظمی گودرزی در هر سه مسابقه مقام برتر را کسب کرده است.
بهروز فرزاد آمادگی معظمی گودرزی را بالا خواند و افزود: این ورزشکار بروجردی هم اکنون در اردوی تیم ملی در تهران به سر می برد تا در مسابقات نهایی انتخابی در چک شرکت کند.
وی کسب نشان نقره مسابقات قهرمانی آسیایی ۲۰۱۵ و نشان نقره مسابقات آسیای اینچون کره را از عناوین اخیر معظمی گودرزی دانست و گفت: این ورزشکار، دوچرخه سواری را از ۱۵ سال پیش آغاز کرده است.دبیر هیات دوچرخه سواری بروجرد با انتقاد از بی توجهی و حمایت نکردن مسئولان استان لرستان از آروین معظمی گودرزی اظهار کرد: کسب سهمیه المپیک همواره حاصل تلاش بی وقفه ورزشکاران و مربیان و حمایت های مادی، معنوی و دلجویی مسئولان است ولی آروین معظمی گودرزی بدون حمایت مسئولان توانست این سهمیه را کسب کند.
وی افزود: با وجود موفقیت هایی که هیات دوچرخه سواری بروجرد و شخص آروین معظمی گودرزی داشته، هیچگونه حمایت مادی از هیات و این ورزشکار از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان صورت نگرفته است.
فرزاد گفت: شرکت در مسابقات نیازمند دوچرخه، لاستیک و سایر امکانات است ولی اداره کل ورزش و جوانان لرستان هیچ حمایتی از ما نکرد و معظمی گودرزی با هزینه شخصی در مسابقات انتخابی گذشته شرکت نمود.
وی افزود: رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد و نماینده این شهرستان در مجلس با تمام توان پیگیر رفع مشکلات ورزشکاران بروجرد هستند ولی بی تفاوتی و بی مهری مسئولان استان باعث دلسردی ورزشکاران می شود.
رئیس هیات دوچرخه سواری بروجرد اظهار کرد: با توجه به حمایت نکردن مسئولان استان لرستان از معظمی گودرزی احتمالا وی از تیم تهران در بازی های المپیک ریو شرکت می کند.
مسابقات المپیک ریو ۲۰۱۶مرداد ماه امسال آغاز می شوند.

منبع: ایرنا

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

آدینه وند 82133740-70836269

یک دیدگاه