تاریخ خبر: ۲۶ خرد ۱۳۹۵
۱۴ مدرسه در بروجرد به فروش می‌رسد

۱۴ مدرسه در بروجرد به فروش می‌رسد

۱۴ مدرسه در بروجرد به فروش می‌رسد/بهره‌مندی ۱۰هزار دانش‌آموز از برنامه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت‌

مدیر آموزش پرورش بروجرد گفت:۱۰ هزار دانش‌آموز امسال در قالب ۲۷ پایگاه تابستانی از برنامه‌های متنوع غنی‌سازی اوقات فراغت در بروجرد بهره‌مند می‌شوند.

جمشید ابوالفتحی ظهر امروز در جلسه شورای آموزش‌ و پرورش این شهرستان اظهار داشت: نرخ شهریه مدارس هیئت‌امنایی در سال تحصیلی گذشته ۱۵ درصد افزایش داشته که امسال با تصمیم شورای آموزش‌وپرورش ۱۲ درصد افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به وجود برخی املاک فرسوده و تخریبی در روستاهای این شهرستان عنوان کرد: با تصویب شورای آموزش‌وپرورش مازاد املاک تخریبی و فرسوده آموزش‌وپرورش روستاهای این شهرستان که شامل ۱۴ مدرسه است به فروش می‌رسد.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد با اشاره به‌ضرورت تعین تکلیف وضعیت کتابخانه شهید احسان شهیدی این شهرستان بیان کرد: این کتابخانه که پیش‌ازاین از کتابخانه‌های فعال بروجرد بوده به‌دلیل نبود نیروی انسانی تعطیل‌شده و لازمه جذب نیروی انسانی دریافت کد برای این کتابخانه است بنابراین تلاش می‌شود با همکاری نهاد کتابخانه‌های عمومی شهرستان بروجرد نسبت به تعین تکلیف آن اقدام شود.

وی بابیان اینکه امسال ۱۰ هزار دانش‌آموز در قالب ۲۷ پایگاه تابستانی از برنامه‌های متنوع غنی‌سازی اوقات فراغت بهره‌مند می‌شوند، افزود: بر این اساس ۳۲۰ کلاس در رشته‌های مختلف فرهنگی، آموزشی، علمی، هنری و ورزشی برای دانش‌آموزان در ایام تعطیلات تابستانی تدارک دیده‌شده است.

ابوالفتحی بابیان اینکه مدرسه ۱۸ کلاسه سایت مسکن مهر شهرستان بروجرد تا اول مهر امسال به بهره‌برداری می‌رسد خاطرنشان کرد: شهرستان بروجرد با کمبود فضای آموزشی در مقطع ابتدایی مواجه است که این امر در شهرک‌های تازه تأسیس بسیار مشهود است و تلاش می‌شود با بهره‌برداری هرچه سریع‌تر از فضاهای آموزشی در دست احداث این کمبود برطرف شود.

در ادامه این جلسه عباس شمس‌الدینی رئیس شورای ‌شهر بروجرد گفت: سایت مسکن مهر بروجرد در حال حاضر بیش از ۲۵ هزار نفر جمعیت دارد که با کمبود فضاهای آموزشی مواجه است و ضرورت دارد برای رفع مشکلات آموزشی این منطقه چاره‌اندیشی شود.

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

82123083-70815417 2145028 محمد زاده (1) 13930326114338693010694

یک دیدگاه