تاریخ خبر: ۲۶ خرد ۱۳۹۵
کلاهبردار لرستانی دستگیر شد

کلاهبردار لرستانی دستگیر شد

کلاهبردار یک میلیارد ریالی در استان لرستان دستگیر شد

جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: عامل کلاهبرداری در شهرستان کوهدشت دستگیر و یک میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریال کشف شد.

 روابط‌عمومی نیروی انتظامی استان لرستان سرهنگ علی احمدی‌تبار جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان از دستگیری یک کلاهبردار و کشف یک میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریال در شهرستان کوهدشت خبر داد و اظهار داشت: در پی مراجعه یک شهروند کوهدشتی به پلیس آگاهی استان و اعلام اینکه خانمی سه دانگ از یک دستگاه کامیون دانگ فنگ را به وی فروخته و پس از معامله متوجه شده که فروشنده، کامیون را به فرد دیگری نیز فروخته است، پرونده در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام تحقیقات و بررسی‌های لازم مشخص شد موضوع صحت داشته و با هماهنگی مقام قضایی متهم موردنظر دستگیر و به پلیس آگاهی دلالت داده شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان عنوان کرد: متهم در بازجویی به جرم خود اعتراف و یک میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریال کلاهبرداری از وی کشف شد.

کشف بیش از ۶ هزار لیتر نفت سفید در بروجرد

سرهنگ علیرضا دلیری فرمانده انتظامی بروجرد اظهار داشت: در راستای مبارزه با کالای قاچاق و در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر دپوی نفت سفید دریکی از روستاهای اطراف شهرستان، شناسایی و پیگیری موضوع به‌ صورت ویژه در دستور کار مأموران آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی بروجرد عنوان کرد: مأموران آگاهی باکارهای اطلاعاتی و هماهنگی مقام قضایی، متهم را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

وی بابیان اینکه مأموران در بازرسی از محل دپوی نفت، مقدار شش هزار و ۴۷۵ لیتر نفت سفید قاچاق را کشف و ضبط کردند تصریح کرد: متهم جهت سیر مراحل قانونی با پرونده متشکله به مراجع قضایی معرفی شد.

وجود ۵۷ نقطه حادثه‌خیز در سطح معابر درون‌شهری لرستان

سرهنگ منوچهر مرادی رئیس پلیس راهور استان اظهار داشت: در سطح معابر درون‌شهری استان ۵۷ نقطه حادثه‌خیز شناسایی‌شده که با همکاری سازمان‌های مربوطه درصدد اصلاح و رفع آن‌ها هستیم.

وی با اشاره به اینکه ۲۵ نقطه از این نقاط حادثه‌خیز در شهر خرم‌آباد است عنوان کرد: درصورتی‌که مجموع تصادفات خسارتی، جرحی و فوتی در یک نقطه بر اساس فرمول مشخص‌شده در مدت‌زمان سه سال به عدد ۳۰ برسد آن نقطه حادثه‌خیز است و باید در جهت اصلاح آن باشیم.

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

139503092217323657798114 IMG_7848 786390 IMG_6239

یک دیدگاه