تاریخ خبر: ۰۵ آبا ۱۳۹۴
سهام گروه آریا در ماشین سازی لرستان  از طریق مزایده واگذار  می شود

سهام گروه آریا در ماشین سازی لرستان از طریق مزایده واگذار می شود

خرم آباد – ایرنا
استاندار لرستان گفت: سهام متعلق به گروه امیر منصور آریا در ماشین سازی لرستان با تصمیم دادستانی از طریق مزایده واگذار می شود.
به گزارش ایرنا، هوشنگ بازوند پنجشنبه گذشته در حاشیه جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در جمع خبرنگاران افزود: گروه آریا تاکنون ۸۵ درصد سهامش را به بخش خصوصی واگذار نکرده که بخش خصوصی به همن دلیل مدعی تصاحب ماشین سازی است.
وی همچنین اظهار داشت: هم اکنون ماشین سازی لرستان حدود ۳۰ میلیارد ریال از استانداری مطالبات دارد که برای بازپرداخت بخشی از این مطالبات اسکلت تالار مرکزی استان به ارزش ۱۰ میلیارد ریال به این شرکت واگذار شد که متاسفانه نتوانستند از این فرصت استفاده کنند.
وی با بیان اینکه پرداخت این مطالبات در برنامه های امسال قرار گرفته گفت: در جلسه بادادستانی نیز مقرر شده ۸۵ درصدسهام ماشین سازی از طریق مزایده به بخش خصوصی واگذار شود .
بازوند ادامه داد: اگرچه شرکای ۲۰ درصد متعلق به گروه آریا نسبت به خریداری ماشین سازی ابراز تمایل کرده اند اما دادستانی تصمیم به مزایده گرفته است.
استاندار لرستان گفت: با سفر رییس قوه قضاییه به لرستان نسبت به تعیین تکلیف اموال گروه آریا در استان قول مساعد داده شده که در این راستا صنایع غذایی گهر دورود طی ماه گذشته تعیین تکلیف شد.
عرضه سهام شرکت ماشین سازی لرستان لغو شد
گفتنی است ۳۰ دی ماه سال ۹۳ بنا بر اعلام سازمان خصوصی سازی عرضه سهام شرکت ماشین سازی لرستان لغو شد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image 139211021027484231960644 image 2 (3)

یک دیدگاه