تاریخ خبر: ۰۵ آبا ۱۳۹۴
*** امام جمعه پلدختر:  مشکل نبود پزشکی قانونی در پلدختر حل نشده است

*** امام جمعه پلدختر: مشکل نبود پزشکی قانونی در پلدختر حل نشده است

خرم آباد ـ ایرنا
امام جمعه پلدختر گفت: مشکل نبود پزشکی قانونی در این شهرستان ۹۰ هزار نفری حل نشده و این مشکل همچنان به قوت خود باقی است.
به گزارش خبرنگار ایرنا در پلدختر ، حجت الاسلام محمد سوری در خطبه های نماز جمعه افزود: نبود پزشکی قانونی در شهرستان پلدختر باعث مشکلات فراوانی برای مردم شده است به گونه ای که به یک معضل تبدیل شده است .
وی گفت: خانواده و بستگان متوفی به علت نبود پزشکی قانونی و انتقال جسد به مرکز استان مجبورند مسافت ۱۲۰ کیلومتری پلدختر تا مرکز استان (خرم آباد) را طی کنند و علاوه بر اتلاف وقت و صرف انرژی و هزینه های ایاب و ذهاب، سرگردانی و سر درگمی باید مخاطرات جاده را به جان بخرند .
وی وجود پزشکی قانونی برای شهرستان پلدختر را یک ضرورت دانست و افزود: مردم این شهرستان از این وضعیت ناراضی هستند که مسوولان ذیربط باید برای مشکلات ناشی از آن چاره اندیشی کنند و مردم را از این وضعیت سرگردانی و سر درگمی نجات دهند.
امام جمعه پلدختر از مسوولان دانشگاه علوم پزشکی لرستان خواست نسبت به این موضوع مهم بی تفاوت نباشد و همت و دقت کرده و مشکل مبتلا به این شهرستان در رابطه با پزشکی قانونی را حل کنند.
حجت الاسلام سوری افزود: مسوولان مربوطه اگر توان حل مشکلات پزشکی که به عنوان پزشکی قانونی در شهرستان انجام وظیفه می کرد را ندارند از پزشک دیگری استفاده کنند و مشکل مردم را به صورت اساسی حل کنند .

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image افتتاح 820 واحد مسکن مهر image

یک دیدگاه