تاریخ خبر: ۲۷ خرد ۱۳۹۵
قهر “صید محمدخان بیرانوندی

قهر “صید محمدخان بیرانوندی

از غیاب چهره های سرشناس اصلاح طلب تا قهر “صید محمدخان بیرانوندی”

روز گذشته تنها نماینده اصلاح‌طلب لرستان در مجلس دهم اقدام به ترک سالن همایش بزرگداشت ۲۴خرداد کرد که با وساطت جمعی از حاضرین به داخل سالن برگشت این در حالی بود دکتر بیرانوندی به‌عنوان یکی از سخنرانان به مراسم دعوت‌شده بود اما سخنرانی نکرد.

به گزارش بامداد لرستان به نقل از لرستان خبر،سومین همایش بزرگداشت۲۴خرداد در خرم‌آباد در حالی با دور روز تأخیر برگزار شد که قرار بود این همایش رأس ساعت ۱۷ عصر چهارشنبه در سالن جهاد کشاورزی لرستان برگزار شود اما با تأخیر ۴۰دقیقه‌ای ساعت ۱۷:۴۰ دقیقه آغاز شد.

گردهمایی اصلاح‌طلبان در سال پایانی دولت یازدهم در حالی  برگزار شد که بازهم  طبق رسم معمول اصلاح‌طلبان این همایش به تریبونی برای بیان شعارهای تخریبی اصلاح‌طلبان تبدیل شد ناجایی که تخریب عوامل اجرایی دولت گذشته همراه با کف و سوت و تشویق حاضران کما فی سابق محور اصلی سخنرانی‌های اصلاح‌طلبان باشد.

باوجوداینکه تبلیغات فراوانی مبنی بر سخنرانی  نماینده عالی دولت یازدهم در لرستان از سوی فعالان اصلاح‌طلب انجام‌شده بود اما استاندار لرستان یکی از غایبان اصلی این همایش بود.

به نظر می‌رسید این همایش برخلاف سال‌های گذشته بسیار کم‌فروغ‌تر بود وبااستقبال چندانی از سوی اصلاح‌طلبان مواجه نشد تا جایی که سید عیسی موسوی نژاد و محمدرضایی از فعالان شاخص اصلاح‌طلب از دیگر غایبان این همایش بودند و این در حالی بود که مدعوین به‌صورت خانوادگی در مراسم حضور پیداکرده بودند تا ظرفیت سالن همایش تکمیل گردد.

نکته قابل‌توجه دیگر در این مراسم در حین سخنرانی سید مهدی موسوی تنها نماینده اصلاح‌طلب لرستان در مجلس دهم اقدام به ترک سالن همایش کرد که با وساطت جمعی از حاضرین به داخل سالن برگشت این در حالی بود دکتر بیرانوندی به‌عنوان یکی از سخنرانان به مراسم دعوت‌شده بود اما سخنرانی نکرد و این اقدام با واکنش مهدی موسوی مواجه شد تا جایی که از پشت تریبون خطاب به این نماینده اصلاح‌طلب گفت حاضران در این همایش به شما رأی داده‌اند که برایشان سخنرانی کنید نه این‌که مراسم را ترک کنید.

در پایان مراسم نیز بیانیه احزاب اصلاح‌طلب و ستاد تدبیر و امید لرستان توسط مسئول ستاد بانوان دکتر روحانی در لرستان قرائت شد.

منبع: لرستان خبر

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

139504241314153568133224 139405041120298645755924 1470117209 13940906162000586592824

یک دیدگاه