تاریخ خبر: ۰۵ آبا ۱۳۹۴

دستگيري سوداگران مرگ در بروجرد با بيش از ۲ كيلوگرم هروئين

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي لرستان از دستگيري دو سوداگر مرگ وکشف دو کيلو و ۹۰۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئين در اين شهرستان خبر داد.
به گزارش ایسنا، سرهنگ هیبت‎الله فرخي درتشريح اين خبر گفت: در پي كسب خبري مبني بر اينكه دو نفر قاچاقچي مواد مخدر در بروجرد در امر تهيه و توزيع مواد مخدر فعاليت دارند، شناسايي و پيگيري موضوع با هماهنگي مقام قضايي به‎صورت ويژه در دستور كار مأموران مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.
وي افزود: دو اكيپ از مأموران مواد مخدر استان با همكاري مواد مخدر بروجرد با انجام يک سري کار اطلاعاتي خودروي حامل مواد را در سطح شهر متوقف و يک نفر را دستگير کردند.
سرهنگ فرخی خاطرنشان كرد: در بازرسي اتوبوس توقيفي، دو كيلو و ۹۰۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئين كشف و ضبط شد.
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدراستان تصريح کرد: متهم به يگان انتظامي انتقال یافت و در بازجويي‎هاي فني اعتراف كرد با همدستي يك نفر اقدام به اين كار کرده كه وي نيز در عملياتي غافلگيرانه دستگير شد.
وی در پايان با اشاره به اينكه سوداگران مرگ با پرونده متشكله برای سير مراحل قانوني راهي مراجع قضايي شدند از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده فعاليت سوداگران مرگ با اطلاع به‎موقع و تماس با مرکز ۱۱۰ پليس را درجهت شناسايي و دستگيري مجرمان ياري کنند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه